Wellness

Všem přátelům Místa v srdci, kteří k nám přijíždíte na pobyt ve tmě nebo na pobyt v ústraní, chceme přinést další možnost „naladění se“ a odpočinku pro soulad mysli, duše a těla, což právě wellness umožňuje.

  • Teplota vody je cca 40 stupňů.
  • Možností pustit bublinkovou masáž.
  • Před vstupem do vířivky se prosím osprchujte.

Příspěvek za návštěvu

Sobota sdílený wellness
V sobotu začínají a končí lidé pobyt ve tmě. Celý den je vám wellness k dispozici, kdy se tam můžete setkat a sdílet prožitky či záměry o pobytu ve tmě. Buď tam budete sami, nebo 2 až 3 osoby max. současně. Pokud vycházíte na světlo po pobytu ve tmě na svítání, můžete strávit čas ve wellness s výhledem na vycházející slunce již od 4:30.

Privátní wellness
Jakýkoliv den mimo sobotu. Pouze vy sami či se svým partnerem.

Cena
500 kč/osoba na neomezenou dobu po celý den.

Rezervace

Na fotkách to vypadá pěkně, ale je to fuška 🙂 Vytopit dřevem wellness na 40 stupňů a vše nachystat trvá několik hodin. Proto pokud k nám přijíždíte a chcete se koupat, napište prosím dopředu na vladimir.bohm@gmail.com, ať stihneme vše nachystat.

Upozornění, nejedná se o veřejnou komerční nabídku. Neposkytujeme žádné wellness služby pro veřejnost. Vstup je pouze pro komunitu přátel Místa v srdci z.s., účastníky pobytu ve tmě a jejich rodinné příslušníky na základě předchozí písemné či telefonické dohody. děkujeme za pochopení

Fotografie

Otázky a odpovědi

Kolik stupňů má voda?
Kolik budete chtít, většinou se teplota pohybuje 30-40 stupňů, stačí přihodit polýnko.

Co si vzít s sebou?
Klasika – ručník, plavky, šampon či sprchový gel na umytí před a po vstupu do wellness.

Jak je ošetřena voda?
Klasickou bazénovou chlorovou chemií.

Výhled z wellness přímo do lesa letní a zimní

Jak a proč jsme se pustili do výstavby

Fotografie z výstavby

Leden 2021: Zvládli jsme udělat přední stěnu, stropní konstrukci a začali jsme strop. Je zima, fouká zde, tak spěcháme to uzavřít, abychom mohli pokračovat v teple.
Únor 2021: Obkládáme stěnu palubkami a motorovou pilou jsme se „prořezali“ do chatky Lipěnky. To proto, když budete na pobytu v ústraní v chatce, abyste nemuseli na záchod či do wellnes obíhat venkem.
Březen 2021: Vstup do wellness je téměř hotový a začínáme vytvářet místnost pro záchod a umyvadlo..
Duben 2021: Rozšíření wellness, venkovní část pro relaxační lehátka.
Květen 2021: Po dvou měsících výstavby wellness s koupelnou se blížíme do finále. Koupelna, záchod a sprcha už by měla být pro vás k dispozici do 14 dnů. Teď už zbývá osvětlení, podlaha a to hlavní „Wellness kotel :)“ Děkujeme všem za podporu, finančně jsme v polovině, kdo může a chce se wellnesovat, nebo jen podpořit rozvoj Místa v srdci děkujeme za zaslání podpory.
Červen 2021 a co naše wellness? Téměř dokončeno, koupelna, wc a sprcha plně funkční, chystáme už dřevo na topení a zbývá dodělat podlaha a do měsíce by měl dorazit Wellness kotel 🙂
Červenec 2021 a je to tady, wellness na místě a v provozu.

Červenec 2021 Postupně pokračujeme s výstavbou wellness, tak aby byla možnost ho od této zimy využívat celoročně. Dnes jsme dostavěli komín. Ještě nás čekají dveře a prosklená stěna, aby zůstal výhled do zahrady.
14.10.2022 jsme dostavěli prosklenou stěnu pro wellness. Bude pro vás tedy k dispozici celoročně a vytápěné. Pokud přijedete na pobyt ve tmě či na pobyt do ústraní, stačí říct a kotelník Vladimír vám vytopí wellnes na 40 stupňů 😀

3 komentáře u „Wellness“

  1. Paráda! 🙂 Držím palce, ať jde vše hladce a s úsměvem. Už se těším, až tam skočím :-D. Miki

  2. Krásný záměr…v nádherném místě….rozšiřuje možnosti duchovního rozvoje v Místě v srdci….
    Petromila

  3. Wááu, krásenka nádherka!! Šikovní jste. Krásné záměry realizujete!
    Rádi vás navštívíme 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *