Wellness

Proč jsme se pustili do výstavby?

Všem přátelům Místa v srdci, kteří k nám přijíždíte na pobyt ve tmě nebo na pobyt v ústraní, chceme přinést další možnost „naladění se“ a odpočinku pro soulad mysli, duše a těla, což právě wellness umožňuje.

Kdy to bude? Ve videu jsem směle řekl březen. Vzhledem k tomu, že je zima a nemůžeme hned kopat, reálně vidím 5. květen 2021 🙂

Podpořte výstavbu darem a přijeďte

Přátelé, wellness připravujeme pro vás, ale bez vaší pomoci to asi nepůjde. Všechny naše prostředky dáváme zpět do výstavby Místa v srdci, aby váš pobyt zde byl pro vás co nejpřínosnější. Rozpočet na výstavbu je docela vysoký, a proto nám dovolte vás požádat o podporu. Kdo přispěje, může pak přijet wellnesovat či strávit relaxační pobyt v ústraní v Chatce Lipěnce. V případě zaslání daru napište prosím váš email do platby, i vy od nás pak dostanete dárek… Děkujeme

Údaje pro zaslání daru v České republice: 2600776215/2010
Pro platbu ze zahraničí IBAN: CZ7020100000002600776215 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Údaje pro zaslání kryptoměny:
adresa pro Bitcoin: 3GDAyk7qbNK3NEySYXuJocaJsdvz1jAyV1
adresa pro Ethereum: 0xD9FC45EcAe845619D7d513c4850A70c67Ef04310

Z předpokládané potřebné částky na výstavbu 220 000 Kč máme aktuálně k dispozici (včetně darů) -115 000 Kč.

Kdo chce wellnessovat? 🙂 A to není vše, ještě vás ve wellness budou čekat překvapení 🙂. Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vaši návštěvu.

Výhled z wellness přímo do lesa

Průběh výstavby

Leden 2021: Zvládli jsme udělat přední stěnu, stropní konstrukci a začali jsme strop. Je zima, fouká zde, tak spěcháme to uzavřít, abychom mohli pokračovat v teple.
Únor 2021: Obkládáme stěnu palubkami a motorovou pilou jsme se „prořezali“ do chatky Lipěnky. To proto, když budete na pobytu v ústraní v chatce, abyste nemuseli na záchod či do wellnes obíhat venkem.
Březen 2021: Vstup do wellness je téměř hotový a začínáme vytvářet místnost pro záchod a umyvadlo..
Duben 2021: Rozšíření wellness, venkovní část pro relaxační lehátka.
Květen 2021: Po dvou měsících výstavby wellness s koupelnou se blížíme do finále. Koupelna, záchod a sprcha už by měla být pro vás k dispozici do 14 dnů. Teď už zbývá osvětlení, podlaha a to hlavní „Wellness kotel :)“ Děkujeme všem za podporu, finančně jsme v polovině, kdo může a chce se wellnesovat, nebo jen podpořit rozvoj Místa v srdci děkujeme za zaslání podpory.

Jak se vám tento záměr líbí? Vaše náměty a postřehy pište níže do komentářů.

2 komentáře u „Wellness“

  1. Paráda! 🙂 Držím palce, ať jde vše hladce a s úsměvem. Už se těším, až tam skočím :-D. Miki

  2. Krásný záměr…v nádherném místě….rozšiřuje možnosti duchovního rozvoje v Místě v srdci….
    Petromila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *