Wellness

Všem přátelům Místa v srdci, kteří k nám přijíždí na pobyt ve tmě nebo na pobyt v ústraní, chceme přinést další možnost „naladění se“ a odpočinku pro soulad mysli, duše a těla, což právě wellness umožňuje. Teplota vody je cca 40 stupňů. Také je možné pustit si bublinkovou masáž.

Příspěvek za návštěvu

Sobota sdílený wellness
V sobotu začínají a končí lidé pobyt ve tmě. Celý den je vám wellness k dispozici, kdy se tam můžete setkat a sdílet prožitky či záměry o pobytu ve tmě. Buď tam budete sami, nebo 2 až 3 osoby max. současně. Pokud vycházíte na světlo po pobytu ve tmě na svítání, můžete strávit čas ve wellness s výhledem na vycházející slunce již od 4:30.

Privátní wellness
Jakýkoliv den mimo sobotu. Pouze vy sami či se svým partnerem.

Cena
500 kč/osoba na neomezenou dobu po celý den.

Rezervace

Na fotkách to vypadá pěkně, ale je to fuška 🙂 Vytopit dřevem wellness na 40 stupňů a vše nachystat, to trvá několik hodin. Proto pokud k nám přijíždíte a chcete se koupat, napište prosím dopředu na vladimir.bohm@gmail.com, ať stihneme vše nachystat.

Otázky a odpovědi

Kolik stupňů má voda?
Kolik budete chtít, většinou se teplota pohybuje 30-40 stupňů, stačí přihodit polýnko.

Co si vzít s sebou?
Klasika – ručník, plavky, šampon či sprchový gel na umytí před a po vstupu do wellness.

Jak je ošetřena voda?
Klasickou bazénovou chlorovou chemií.

Výhled z wellness přímo do lesa letní a zimní

Proč jsme se pustili do výstavby
Dva roky výstavby ve 20 sekundách

Upozornění, nejedná se o veřejnou komerční nabídku. Neposkytujeme žádné wellness služby pro veřejnost. Vstup je pouze pro komunitu přátel Místa v srdci z.s., účastníky pobytu ve tmě a jejich rodinné příslušníky na základě předchozí písemné či telefonické dohody. děkujeme za pochopení

Napište nám