Wellness

Všem přátelům Místa v srdci, kteří k nám přijíždíte na pobyt ve tmě nebo na pobyt v ústraní, chceme přinést další možnost „naladění se“ a odpočinku pro soulad mysli, duše a těla, což právě wellness umožňuje.

Sdílená návštěva wellness
Sobota

Pokud přijíždíte či končíte pobyt ve tmě, v sobotu můžete v průběhu celého dne využít možnost relaxace ve stanovených časech. Provoz je rozdělen na muže a ženy. V sobotu jsou ve wellness pouze lidé, kteří končí nebo začínají pobyt ve tmě. Je to ideální příležitost sdílet zážitky z pobytu či co vás na pobyt přivádí s ostatními. Koupací sud má kapacitu pro 4-6 lidí a díky rozdělení na muže a ženy v těchto hodinách, budete ve wellness maximálně 2-3, takže bude zajištěno komfortní koupání.

8:00 – 10:00 ženy
10:30 – 12:30 muži
13:00 – 15:00 ženy
15:30 – 17:30 muži
18:00 – 20:00 společné

Privátní návštěva wellness
Pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek

Chcete přijet v jiný den a užít si wellness Místa v srdci sami či s vaším partnerem? Pak je pro vás možnost zarezervovat si na celý den ve wellness pouze pro vás. Můžete využít i možnost přespání v relaxační pyramidce či v chatce Lipěnka.

Dobrovolný příspěvek za návštěvu

Neděláme komerční wellness, ale pouze pro vás, přátele Místa v srdci. Financování výstavby a rozvoje musíme zajistit. Celkové náklady na výstavbu dosáhly 300 tisíc, a ještě potřebujeme dalších skoro 100 tisíc na podlahu, střechu a komín. Výše příspěvku je dobrovolná, dle vašich možností a uvážení stanovena v minimální výší za neomezený celodenní vstup na 300 Kč/osoba.

Fotografie

Otázky a odpovědi

Kolik stupňů má voda?
Kolik budete chtít, většinou se teplota pohybuje 30-40 stupňů, stačí přihodit polýnko.

Tajné 🙂
Máme tu ledničku, v ní dobré vínko a většinou i točené pivečko. To ale nikde neříkejte, to by zde chtěl přijet každý 🙂

Co si vzít s sebou?
Klasika – ručník, plavky, šampon či sprchový gel na umytí před a po vstupu do wellness.

Jak je ošetřena voda?
Klasickou bazénovou chlorovou chemií.

Napište
Pokud plánujete využít wellness v sobotu či jiný den, jednoduše napište a vrchní kotelník Vladimír zatopí a vše nachystá abyste měli ve wellness tu správnou teplotu.

Podpořte výstavbu darem a přijeďte

Přátelé, wellness připravujeme pro vás, ale bez vaší pomoci to asi nepůjde. Všechny naše prostředky dáváme zpět do výstavby Místa v srdci, aby váš pobyt zde byl pro vás co nejpřínosnější. Rozpočet na výstavbu je docela vysoký, a proto nám dovolte vás požádat o podporu. Kdo přispěje, může pak přijet wellnesovat či strávit relaxační pobyt v ústraní v Chatce Lipěnce. V případě zaslání daru napište prosím váš email do platby, i vy od nás pak dostanete dárek… Děkujeme

Údaje pro zaslání daru v České republice: 2600776215/2010
Pro platbu ze zahraničí IBAN: CZ7020100000002600776215 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

Výhled z wellness přímo do lesa letní a zimní

Jak a proč jsme se pustili do výstavby

Fotografie z výstavby

Leden 2021: Zvládli jsme udělat přední stěnu, stropní konstrukci a začali jsme strop. Je zima, fouká zde, tak spěcháme to uzavřít, abychom mohli pokračovat v teple.
Únor 2021: Obkládáme stěnu palubkami a motorovou pilou jsme se „prořezali“ do chatky Lipěnky. To proto, když budete na pobytu v ústraní v chatce, abyste nemuseli na záchod či do wellnes obíhat venkem.
Březen 2021: Vstup do wellness je téměř hotový a začínáme vytvářet místnost pro záchod a umyvadlo..
Duben 2021: Rozšíření wellness, venkovní část pro relaxační lehátka.
Květen 2021: Po dvou měsících výstavby wellness s koupelnou se blížíme do finále. Koupelna, záchod a sprcha už by měla být pro vás k dispozici do 14 dnů. Teď už zbývá osvětlení, podlaha a to hlavní „Wellness kotel :)“ Děkujeme všem za podporu, finančně jsme v polovině, kdo může a chce se wellnesovat, nebo jen podpořit rozvoj Místa v srdci děkujeme za zaslání podpory.
Červen 2021 a co naše wellness? Téměř dokončeno, koupelna, wc a sprcha plně funkční, chystáme už dřevo na topení a zbývá dodělat podlaha a do měsíce by měl dorazit Wellness kotel 🙂

Červenec 2017 a je to tady, wellness na místě a v provozu.

Upozornění, nejedná se o komerční nabídku. Neposkytujeme žádné wellness služby pro veřejnost. Vstup je pouze pro přátelé na základě předchozí písemné či telefonické dohody. děkujeme za pochopení

2 komentáře u „Wellness“

  1. Paráda! 🙂 Držím palce, ať jde vše hladce a s úsměvem. Už se těším, až tam skočím :-D. Miki

  2. Krásný záměr…v nádherném místě….rozšiřuje možnosti duchovního rozvoje v Místě v srdci….
    Petromila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *