Wellness

Všem přátelům Místa v srdci, kteří k nám přijíždíte na pobyt ve tmě nebo na pobyt v ústraní, chceme přinést další možnost „naladění se“ a odpočinku pro soulad mysli, duše a těla, což právě wellness umožňuje.

  • Teplota vody je cca 40 stupňů.
  • Možností pustit bublinkovou masáž.
  • Před vstupem do vířivky se prosím osprchujte.

Příspěvek za návštěvu

Sobota sdílený wellness
V sobotu začínají a končí lidé pobyt ve tmě. Celý den je vám wellness k dispozici, kdy se tam můžete setkat a sdílet prožitky či záměry o pobytu ve tmě. Buď tam budete sami, nebo 2 až 3 osoby max. současně. Pokud vycházíte na světlo po pobytu ve tmě na svítání, můžete strávit čas ve wellness s výhledem na vycházející slunce již od 4:30. Cena 300 kč/osoba na neomezenou dobu po celý den.

Privátní wellness
Jakýkoliv den mimo sobotu. Pouze vy sami či se svým partnerem. Cena 500 kč na neomezenou dobu po celý den.

Rezervace

Na fotkách to vypadá pěkně, ale je to fuška 🙂 Vytopit dřevem wellness na 40 stupňů a vše nachystat trvá několik hodin. Proto pokud k nám přijíždíte a chcete se koupat, napište prosím dopředu na vladimir.bohm@gmail.com, ať stihneme vše nachystat.

Upozornění, nejedná se o veřejnou komerční nabídku. Neposkytujeme žádné wellness služby pro veřejnost. Vstup je pouze pro komunitu přátel Místa v srdci z.s., účastníky pobytu ve tmě a jejich rodinné příslušníky na základě předchozí písemné či telefonické dohody. děkujeme za pochopení

Fotografie

Otázky a odpovědi

Kolik stupňů má voda?
Kolik budete chtít, většinou se teplota pohybuje 30-40 stupňů, stačí přihodit polýnko.

Co si vzít s sebou?
Klasika – ručník, plavky, šampon či sprchový gel na umytí před a po vstupu do wellness.

Jak je ošetřena voda?
Klasickou bazénovou chlorovou chemií.

Výhled z wellness přímo do lesa letní a zimní

Jak a proč jsme se pustili do výstavby

Fotografie z výstavby

Leden 2021: Zvládli jsme udělat přední stěnu, stropní konstrukci a začali jsme strop. Je zima, fouká zde, tak spěcháme to uzavřít, abychom mohli pokračovat v teple.
Únor 2021: Obkládáme stěnu palubkami a motorovou pilou jsme se „prořezali“ do chatky Lipěnky. To proto, když budete na pobytu v ústraní v chatce, abyste nemuseli na záchod či do wellnes obíhat venkem.
Březen 2021: Vstup do wellness je téměř hotový a začínáme vytvářet místnost pro záchod a umyvadlo..
Duben 2021: Rozšíření wellness, venkovní část pro relaxační lehátka.
Květen 2021: Po dvou měsících výstavby wellness s koupelnou se blížíme do finále. Koupelna, záchod a sprcha už by měla být pro vás k dispozici do 14 dnů. Teď už zbývá osvětlení, podlaha a to hlavní „Wellness kotel :)“ Děkujeme všem za podporu, finančně jsme v polovině, kdo může a chce se wellnesovat, nebo jen podpořit rozvoj Místa v srdci děkujeme za zaslání podpory.
Červen 2021 a co naše wellness? Téměř dokončeno, koupelna, wc a sprcha plně funkční, chystáme už dřevo na topení a zbývá dodělat podlaha a do měsíce by měl dorazit Wellness kotel 🙂
Červenec 2021 a je to tady, wellness na místě a v provozu.

Červenec 2021 Postupně pokračujeme s výstavbou wellness, tak aby byla možnost ho od této zimy využívat celoročně. Dnes jsme dostavěli komín. Ještě nás čekají dveře a prosklená stěna, aby zůstal výhled do zahrady.

2 komentáře u „Wellness“

  1. Paráda! 🙂 Držím palce, ať jde vše hladce a s úsměvem. Už se těším, až tam skočím :-D. Miki

  2. Krásný záměr…v nádherném místě….rozšiřuje možnosti duchovního rozvoje v Místě v srdci….
    Petromila

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.