Poslání Místa v srdci

Pomůžeme vám najít odpovědi na otázky týkající se smyslu života a témat, která v životě každý z nás řeší. Partnerské a mezilidské vztahy, jak najít své poslání, seberozvoj a další. Jednoduše řečeno, jak žít smysluplný a naplněný život, který má přínos nejen pro nás, ale i pro celou společnost.

Poslání realizujeme

🌑 Prostřednictvím Pobytů ve tmě, nebo-li Terapie tmou. Své odpovědi můžete hledat sami v tichosti ve tmě i při společném sdílením s námi.

🌐 Pořádáme setkání, online rozvojové kurzy a píšeme knihy. Pomáháme lidem pochopit a nalézt správné odpovědi na základě interpretace vyšších přírodních zákonů. Odkud je známe?

👩‍🎓 Studujeme více než 6 tisíc let starou moudrost, autentickou Kabalu, popisující fungování vyšších přírodních zákonů a rozkrývající odpověď na to, co je smyslem života člověka. Vladimír je také lektorem a učí na Mezinárodní akademii kabaly.

Vize Místa v srdci

Chceme poskytnout vzdělání všem lidem, kteří hledají smysl života a odpovědi na své otázky v oblasti osobního a duchovního rozvoje. V současnosti pracujeme na online studijní platformě a našim záměrem je postavit i fyzické vzdělávací centrum „Pyramidu Sjednocení“ pro setkávání většího počtu lidí.

Historie a přínos

Místo v srdci inspiruje a pomáhá již od roku 2013. Více než 1 900 lidí prošlo pobyty ve tmě a strávilo u nás přes 13 500 dní ve tmě. Více než 1 350 konzultací a 15 600 stažených ebooků. Místo v srdci změnilo život stovkám lidí a za to ze ❤️děkujeme a proto to děláme.

Financování

Misto v srdci je nezisková organizace. (IC14033135.) Všechny prostředky jdou výhradně na budování. Děkujeme za sponzorské dary a slevy, které dostáváme od soukromých dárců a firem. Aktuálně plánujeme stavbu „Pyramidy Sjednoceni“ pro fyzická setkání a pořádání kurzů.

Jak vše začalo?

„V roce 2013 jsem byl na svém prvním pobytu ve tmě, kde jsem získal vizi vybudování Místa v srdci. Místa pro podporu duchovního a osobního rozvoje. Po návratu ze tmy jsem namaloval vizi – tento obrázek, koupil pozemek, opustil starý život a začal s výstavbou…“ Vladimír