Termíny na poslední chvíli

Stává se, že někdo nemůže nastoupit na svůj pobyt ve tmě, nebo dojde k uvolnění kratších termínu pro pobyt než 7 dní. Zkrátka za dne na den se objeví možnost nastoupit na týdenní či kratší pobyt ve tmě.

Jak získat informaci o uvolněném termínu

1. Připojte se do skupiny na WhatsApp zde.
2. Připojte se do kanálu na Telegram zde.
3. Připojte se k nám k nám na Facebooku zde.
4. Pro zaslání emailu, vložte váš email zde:

 Registrací přijímáte zásady ochrany osobních údajů

Jak to funguje

  • Přihlásíte se nezávazně k odběru uvolněných termínů.
  • Když se termín uvolní, vložíme tuto informaci a možnost rezervovat termín prostřednictvím odkazu do všech čtyřech výše uvedených informačních kanálů.
  • Pokud vám termín bude vyhovovat a budete moci nastoupit, provedete rezervaci. V případě že termín oznámíme a vy už ho neuvidíte znamená to, že někdo byl rychlejší.
  • Když provedete rezervaci, přijde vám email a domluvíme se na nástupu
  • !!! Upozornění – Termín rezervujte pouze pokud máte možnost přijet. Bohužel se stávalo, že termín někdo zarezervoval a pak za dva dny volal že nemůže přijet. Tím se termín blokuje ostatním a chatka je nevyužita. V případě rezervace a nenastoupení se účtuje storno 2000 kč !!!

Otázky a odpovědi k rezervaci na poslední chvíli

otázka: Jak často se termíny uvolňují?
odpověď: Někdy několikrát za měsíc se stane, že někdo nemůže nastoupit či skončí dříve a pak jsou měsíce kdy se nic neuvolní.

otázka: Jaká je cena kratších pobytů?
odpověď: Dle platného ceníku na týden. Pokud například nastoupíte na 3 dny, tak cena týdenní se přepočítá na den krát 3 dny. Kompletní ceník a rezervační podmínky najdete zde.

otázka: Mohu si zarezervovat týdenní pobyt ve tmě a pokud se uvolní dříve něco na poslední chvíli, lze termín vyměnit?
odpověď: Samozřejmě. Pokud vám bude termín na poslední chvíli vyhovovat a získáte ho v registraci, termín dříve rezervovaný zrušíme a budete mít nový.

Další informace k pobytu ve tmě