Termíny na poslední chvíli

Stává se, že někdo nemůže nastoupit na svůj pobyt ve tmě, nebo dojde k uvolnění kratších termínu pro pobyt než 7 dní. Zkrátka za dne na den se objeví možnost nastoupit na týdenní či kratší pobyt ve tmě.

Jak získat uvolněné termíny na poslední chvíli

1. Připojte se do skupiny na WhatsApp zde.
2. Připojte se do kanálu na Telegram zde.
3. Připojte se k nám k nám na Facebooku zde.
4. Vložte váš email zde:

Jak to funguje

  • Přihlásíte se nezávazně k odběru uvolněných termínů.
  • Když se termín uvolní, vložíme tuto informaci a možnost rezervovat termín prostřednictvím odkazu do všech čtyřech výše uvedených informačních kanálů.
  • Pokud vám termín bude vyhovovat a budete moci nastoupit, provedete rezervaci. V případě že termín oznámíme a vy už ho neuvidíte znamená to, že někdo byl rychlejší.
  • Když provedete rezervaci, přijde vám email a domluvíme se na nástupu
  • !!! Upozornění – Termín rezervujte pouze pokud máte možnost přijet. Bohužel se stávalo, že termín někdo zarezervoval a pak za dva dny volal že nemůže přijet. Tím se termín blokuje ostatním a chatka je nevyužita. V případě rezervace a nenastoupení se účtuje storno 2000 kč !!!

Otázky a odpovědi k rezervaci na poslední chvíli

otázka: Jak často se termíny uvolňují?
odpověď: Někdy několikrát za měsíc se stane, že někdo nemůže nastoupit či skončí dříve a pak jsou měsíce kdy se nic neuvolní.

otázka: Jaká je cena kratších pobytů?
odpověď: Dle platného ceníku na týden. Pokud například nastoupíte na 3 dny, tak cena týdenní se přepočítá na den krát 3 dny. Kompletní ceník a rezervační podmínky najdete zde.

otázka: Mohu si zarezervovat týdenní pobyt ve tmě a pokud se uvolní dříve něco na poslední chvíli, lze termín vyměnit?
odpověď: Samozřejmě. Pokud vám bude termín na poslední chvíli vyhovovat a získáte ho v registraci, termín dříve rezervovaný zrušíme a budete mít nový.

Další informace k pobytu ve tmě