Svátost zrození – Příběh jenž se stal při pobytu ve tmě

pribeh-prozitku-z-pobytu-ve-tme-svatost-zrozeniPři pobytu ve Tmě, mi bylo umožněno procítit svátost okamžiku Zrození. Všechny živé bytosti jsou si rovny, všechny jsou Vesmírem nekonečně milovány a okamžik zrození je neuvěřitelnou, velkolepou oslavou příchodu nového života.

Zjevil se mi obraz Pyramidky v Místě v srdci, uvnitř silueta nositelky nového Života Lucie, byla obklopena množstvím Andělů, těsnali se jeden vedle druhého v půlkruhu za jejími zády a po stranách, všichni zpívali a hráli, také se jemně pohupovali do rytmu co jim omezený prostor dovolil. Ti všichni přišli oslavit příchod nové bytosti Jasmínky na svět, cítila jsem neuvěřitelnou velkolepost, posvátnost a hlavně radost celého okamžiku. Celý Vesmír byl v tuto chvíli u toho.
Všechny bytosti dostanou do vínku ten nejcennější dar a to je dar Źivota, nesou si v sobě potenciál celého Vesmíru, i když by tyto bytosti byly ve svých fyzických tělech slabé, nemocné nebo jakkoliv odlišné, není mezi nimi z hlediska Vesmíru rozdíl, všechny jsou stejně vzácné a nezastupitelné. Smyslem Života je ŹIVOT sám.

– prožila účastnice pobytu ve tmě, jenž si nepřála uvést své jméno –

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.