Strava při pobytu ve tmě

Při pobytu ve tmě máte více možností jak přistoupit ke stravě. Můžete půstovat, mít lehčí stravu například jen ovoce a zeleninu, nebo zvolit teplou stravu. Rozhodnutí je každý den pobytu na vás.

Pokud budete chtít, dovezeme vám každý den úžasné čerstvé jídlo z vegetariánské\veganské restaurace Koza zůstala celá v Prostějově. Pojďte se detailně seznámit se všemi informacemi k jídlu.

Jak a kdy jídlo dostanete a jeho cena

Pokud od nás budete chtít jídlo, doneseme vám ho jednou denně, vše dohromady na celý den. Z čeho se skládá? Teplé jídlo z restaurace Koza, jednu krabičku se zeleninou, jednu krabičku ovoce, jednu krabičku s chlebem a pomazánkou, či sýrem. Samozřejmě si můžete říci co chcete koupit na jídlo v obchodě a my vám to zajistíme.

Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Platíte tedy pouze to co jste si objednali bez jakékoliv přirážky. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca 1800 Kč na týdenní pobyt, tedy 6 dní od neděle do pátku včetně. V sobotu při nástupu jídlo nezajišťujeme, vezměte si v den nástupu prosím jídlo z domu, či je možné na místě objednat skvělou pizzu.

Štávy smoothies, čaje a kávy

  • Kafe či čaj v termosce vám rádi připravíme, stačí říct každý den.
  • Nezlobte se, ale Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale opět vám je rádi ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

Jídlo z vegetariánské restaurace Koza zůstala celá

Neposkytujeme služby přípravy jídla, ani RAW, nejsme stravovací zařízení . Jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme pro vás viz. výše popis skladby. Rádi vám v obchodě koupíme co si budete přát, ale nepřipravujeme jídlo. Pokud máte nějaká speciální požadavky na stravu mimo toho co píšeme zde, omlouváme se je nám to líto, ale nejsme schopni vařit či připravovat něco na míru.

A jak chutná? Dopis od strávníka z pobytu ve tmě