Strava při pobytu ve tmě

Při pobytu ve tmě máte více možností, jak se stravovat. Můžete půstovat, mít lehčí stravu (například jen ovoce a zeleninu) nebo zvolit teplou stravu. Rozhodnutí je každý den pobytu jen na vás.

Pokud budete chtít, dovezeme vám každý den úžasné čerstvé jídlo z vegetariánské / veganské 🐐 restaurace Koza zůstala celá v Prostějově. Dále vám v obchodě nakoupíme zeleninu, ovoce a chleba s pomazánkou.

Jídlo z restaurace Koza zůstala celá

Jaké jídlo dostanete a jaká je jeho cena?

Pokud od nás budete chtít zajistit jídlo, doneseme vám ho jednou denně, vše najednou na celý den. Co vám můžeme přinést?

 1. Teplé jídlo z restaurace Koza zůstala celá.
  Je zde na výběr vegetariánská, veganská či bezlepková strava.
 2. Krabička se zeleninou
 3. Krabička s ovocem
 4. Krabička s pečivem a pomazánkou či sýrem.
 5. Káva nebo čaj v termosce. Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale rádi vám je ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

  🍛 Každý den se Vás zeptáme, co chcete další den jíst
  a v rámci výše uvedeného si můžete vše nastavit, jak si přejete. Pokud budete chtít koupit i něco navíc v obchodě či ve zdravé výživě, rádi vám to zajistíme.

🫕 Neposkytujeme služby přípravy jídla
ani RAW, nejsme stravovací zařízení . Jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme. V obchodě koupíme, co si budete přát, ale jídlo nepřipravujeme. Pokud máte nějaké speciální požadavky na stravu mimo toho, co píšeme zde, omlouváme se, ale nejsme schopni vařit či připravovat něco na míru.

🪙 Platíte pouze to, co jste si objednali bez jakékoliv přirážky
Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca +- 1800 Kč na týdenní pobyt, tedy 6 dní od neděle do pátku včetně.

🍕 Nejlepší pizza na světě
V sobotu při nástupu jídlo nezajišťujeme. Vezměte si tedy prosím jídlo z domu nebo si můžete na místě objednat skvělou pizzu.

A jak chutná? Dopis od strávníka z pobytu ve tmě

Každý týden vyřizujeme vzkazy ze tmy do restaurace Koza a pizzerie Otaslavice, jak jsou všichni spokojení a nadšení.

Napište nám