Strava při pobytu ve tmě

Při pobytu ve tmě máte více možností, jak přistoupit ke stravě. Můžete půstovat, mít lehčí stravu tedy například jen ovoce a zeleninu nebo zvolit teplou stravu. Rozhodnutí je každý den pobytu na vás.

Pokud budete chtít, dovezeme vám každý den úžasné čerstvé jídlo z vegetariánské / veganské 🐐 restaurace Koza zůstala celá v Prostějově. Dále vám v obchodě koupíme zeleninu, ovoce a chleba s pomazánkou.

Jídlo z restaurace Koza zůstala celá

Jaké jídlo a kdy dostanete a jeho cena

Pokud od nás budete chtít zajistit jídlo, doneseme vám ho jednou denně, vše dohromady na celý den. Z čeho se skládá?

 1. Teplé jídlo z restaurace Koza zůstala celá.
  Je zde na výběr vegetariánská, veganská či bezlepková strava.
 2. Krabička se zeleninou
 3. Krabička s ovocem
 4. Krabička s chlebem a pomazánkou, či sýrem.
 5. Káva nebo čaj v termosce. Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale rádi vám je ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

  🍛 Každý den se Vás zeptáme, co chcete na druhý den na jídlo
  a v rámci výše uvedeného si můžete vše nastavit, jak si přejete. Pokud budete chtít koupit na jídlo něco jiného v obchodě či ve zdravé výživě, rádi vám to zajistíme.

🫕 Neposkytujeme služby přípravy jídla
ani RAW, nejsme stravovací zařízení . Jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme. V obchodě koupíme, co si budete přát, ale nepřipravujeme jídlo. Pokud máte nějaké speciální požadavky na stravu mimo toho, co píšeme zde, omlouváme se, ale nejsme schopni vařit či připravovat něco na míru.

🪙 Platíte pouze to, co jste si objednali bez jakékoliv přirážky
Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca +- 1800 Kč na týdenní pobyt, tedy 6 dní od neděle do pátku včetně.

🍕 Nejlepší pizza na světě
V sobotu při nástupu jídlo nezajišťujeme. Vezměte si tedy prosím jídlo z domu nebo si můžete na místě objednat skvělou vegetariánskou či sýrovou pizzu.

A jak chutná? Dopis od strávníka z pobytu ve tmě

Každý týden vyřizujeme vzkazy ze tmy do restaurace Koza a pizzerie Otaslavice, jak jsou všichni spokojení a nadšení.