Strava při pobytu ve tmě

Při pobytu ve tmě máte spoustu možností jak přistoupit ke stravě. Spousta lidí půstuje, nebo si dováží vlastní trvanlivé jídlo. Jídlo nepřipravujeme, ale pokud budete chtít dovezeme vám každý den úžasné čerstvé jídlo z vegetariánské restaurace Koza zůstala celá v Prostějově.

Jak a kdy jídlo dostanete

Pokud od nás budete chtít jídlo, doneseme vám ho jednou denně vše dohromady na celý den. Z čeho se skládá? Teplé jídlo z restaurace Koza, jednu krabičku se zeleninou, jednu krabičku ovoce, jednu krabičku s chlebem a pomazánkou, či sýrem.

Štávy smoothies, čaje a kávy

Kafe či čaj v termosce vám rádi připravíme, stačí říct. Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale opět vám je rádi ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Platíte tedy pouze to co jste si objednali bez jakékoliv přirážky. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca 250 kč na den.

Jídlo z vegetariánské restaurace Koza zůstala celá

Zvažte zda je naše zajištění jídla pro vás vhodné

Neposkytujeme služby přípravy jídla, ani RAW, nejsme stravovací zařízení . Proto jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme pro vás viz výše přesný popis skladby. Rádi vám v obchodě koupíme co si budete přát, ale nepřipravujeme jídlo.

A jak chutná? Dopis od strávníka z pobytu ve tmě