Role průvodce při pobytu ve tmě

A najednou přijde ta chvíle… Jste v chatce a rozhodnete si zhasnutím světla o zahájení pobytu ve tmě. V tu chvíli je vaší spojkou ze světem pouze Váš průvodce pobytem ve tmě. V Místě v srdci si můžete vybrat při rezervaci termínu průvodkyni Lenku, nebo Petru.

Jak pobyt ve tmě probíhá, aneb 3 role průvodce

Ve tmě se vám může stát, že ztratíte pojem o čase. Právě příchod průvodkyně je něco, na co se můžete spolehnout. Jednou za 24 hodin v čase okolo oběda za vámi přijde vaše průvodkyně. Otevře dveře pouze do předsíně a na smluvené místo vám dá jídlo na kterém jste se předcházející den dohodli. Nevchází do pobytové místnosti, pokud nepozvete dále a zeptá se vás na tři základní věci:

  1. Jak vám vyhovovalo včerejší jídlo a jakou skladbu jídla si přejte na zítra? Pokud budete například chtít koupit cokoliv na jídlo v obchodě, stačí říct a na druhý den vám to průvodkyně zajistí. Jak zajišťujeme jídlo se dozvíte zde.
  2. Je vše v pořádku či něco potřebujete? Zkrátka jestli je v chatce vše k vaší spokojenosti a nepotřebujete cokoliv „fyzického“, donést židličku, atd.
  3. Chcete o něčem hovořit, sdílet či pomoci řešit? Při pobytu ve tmě člověk prochází nejrůznější stavy a uvědomění. Někdo jen odpočívá, další přemýšlí nad záležitostmi a řešením problémů ze svého života a někdo chce duchovně postoupit. Pokud cítíte že vám rozhovor s průvodkyní může pomoci, každý den je tu pro vás. Nabídne vám sdílení, povídání na téma jaké si budete přát. Zda budete chtít ten den být v tichosti a nemluvit, či si povídat na určité téma, je každý den pouze na vašem rozhodnutí.

Chcete Vladimira na sdílení?

Ženský element doplňuje Vladimír. I když se o vás bude celý týden starat Petra nebo Lenka, v pondělí za vámi přijde na sdílení Vladimír. Pokud si budete přát, může za vámi chodit každý den. Stačí říct když s ním budete chtít hovořit. Přečtěte si prosím naše profily a zjistěte, kdo vám „sedí“ nejvíce a kdo si myslíte, že může mít pro váš pobyt ve tmě největší přínos… jsme tu ze srdce pro vás.

Další informace k pobytu ve tmě