Rok 2021 v Místě v srdci a co plánujeme v roce 2022? aneb velké překvapení!

Zdravíme přátele Místa v srdci a všechny kdo k nám chcete nejen na pobyt ve tmě zavítat. Máme pro vás „budovací“ ohlédnutí za rokem 2021 a poodkryjeme velká plánovaná překvapení na rok 2022.

Co je nového?

Venkovní areál získal tolik potřebnou novou koupelnu, sprchu i záchod. Tohle už byla zkrátka nutnost udělat. Něco navíc už je nový wellnes, tedy whirpool sud, který můžete využívat nejen před či po pobytu ve tmě, ale také pokud budete chtít přijet na pobyt v ústraní do nově vybudované chatky Lipěnka. Pokud se vám v Místě v srdci líbí, nemusíte jezdit jen do tmy, ale můžete přijet třeba na víkend do Lipěnky.

wellnes
chatka lipěnka, wellnes, koupelna a sprcha, pohled z venku
chatka lipěnka ve vnitř
chatka lipěnka vrchní patro na spaní

Co jsme zrekonstruovali

Pořád je co zlepšovat 🙂 Tento rok hlavně chatky pro pobyty ve tmě. Chatka elementu Vzduchu získala nový bezbariérový sprchový kout. Chatka elementu Země získala nový strop, obložení a rozmístění vzduchotechniky.

nový vnitřek v chatce elementu země
sprchový kout v chatce elementu Vzduchu

Co plánujeme v roce 2022

Ceny elektřiny letí nahoru a tak jsme se pustili do fotovoltaické elektrárny. Také musíme dostavět wellnes.

A teď to hlavní:) tuhle otázku dostávám od vás po dobu několika let snad každý týden 🙂 „Vladimíre, je zde chatka elementu země, vzduchu, vody dokonce i poustevna, ale kdy bude chatky elementu Ohně a jak bude vypadat?

Tak jo, když chcete 🙂 Máme pro vás velké překvapení, připravujeme projekt a výstavbu unikátní chatky elementu Ohně = pyros = pyramida pro Pobyt ve tmě. Několik měsíců přemýšlení a projektování, ale myslím že to bude stát za to. Je libo při pobytu ve tmě mít tajnou energetickou místnost? a spoustu dalších překvapení... sledujte nás zde na Facebooku o všem napíšeme jak se vyvíji

Podpořte Místo v srdci z.s.

Je to devět let co budujeme Místo v srdci. Všechny finanční prostředky jdou na budování do Místa v srdci, kde v roce 2013 kromě stromů a louky nebylo nic. Tento rok jsme založili pro tento neziskový projekt oficiální spolek .

Bez vaší podpory by to nešlo. Pokud vám Místo v srdci pomohlo na vaší cestě životem, či ve vašem srdci rezonuje a můžete ho podpořit, máte možnost ho podpořit nyní nebo opakovaně. Po zaslání daru vám zašleme potvrzení na snížení vašeho základu daně. Na co můžete přispět a pomoci urychlit výstavbu:

900 000 Kč – Chatka elementu ohně pro pobyt ve tmě
100 000 Kč – Baterie pro fotovoltaickou elektrárnu
100 000 Kč – Střecha, okna podlaha wellness

Zaslání darů na účet

Údaje pro platbu v české republice 2602086162/2010
Pro platbu se ze zahraničí IBAN: CZ29 2010 0000 0026 0208 6162 BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

děkujeme za vaší přízeň, za vaší podporu a těšíme se s vámi na viděnou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *