Cena pobytu ve tmě, rezervační a provozní podmínky

Pobyt ve tmě – rezervační a storno podmínky

Už jste skoro v Místě v ❤️. Připravili jsme co nejednoduší cenové, rezervační a provozní podmínky. V případě, že budete chtít cokoliv upřesnit, kontaktujte Vladimíra.

Cenu pobytu ve tmě tvoří tři části

  1. Pronájem chatky na 7 dní
    Chatka elementu Dřeva 7000 Kč. Chatka elementu Země 8000 Kč. Chatka elementu Vzduchu 8000 Kč. Chatka elementu Vody 9000 Kč. Poskytuje Místo v srdci z.s. (je třeba zaplatit do 7 dní po rezervaci, pokud nedojde k úhradě, rezervace se zruší)

2. Zajištění procesu pobytu ve tmě na 7 dní
4000 Kč za dohled, podporu a konzultace při pobytu ve tmě, dovoz jídla. Částka je fixní k pobytu a nemá na ní vliv rozsah těchto služeb. Poskytuje Petra Böhm a Lenka Hrůzová. (platí se 14 dni před nástupem)

3. Strava – pokud budete chtít
Dle skutečných nákladů z vegetariánské restaurace Koza a obchodu. Na konci pobytu obdržíte účtenky. Kompletní strava vychází cca do 1800 Kč na týden, dle toho kolik sníte. (platí se po pobytu v hotovosti)

Rezervační podmínky

Předmětem rezervace je pronájem zahradní chatky od neziskového spolku Misto v srdci z.s. IČ 14033135 . Součástí pronájmu není poskytnutí ložního prádla ani hygienických osobních potřeb.

Rezervační poplatek = cena pronájmu chatky na 7 dní hrazená při rezervaci
a) Více jak měsíc před nástupem je možné termín jednou přerezervovat na jiný.
b) Storno více jak 7 dní před nástupem – 50 % z rezervačního poplatku.
d) Storno méně jak 7 dní před nástupem – 100 % z rezervačního poplatku.
e) Předčasným ukončením nájmu zahradní chatky nevzniká nárok na vrácení nájemného, ani částky za zajištění procesu pobytu ve tmě, ani v poměrné části.

🎁 tip – Využijte dárek den a noc navíc na aklimatizaci

Týden ve tmě muže být milníkem ve vašem životě. Proto vám dáváme dárek den a noc na víc v relaxační pyramidce nebo chatce lipěnce. Můžete si odpočinout a připravit se na přechod zpět do běžného života. Více zde.

❤️ děkujeme

že Místo v srdci hodnotíte jako jedno z nejlepších míst pro pobyt ve tmě.
Uděláme vše, co bude v našich silách, aby pro Vás byl pobyt ve tmě u nás přínosný.

❤️ Další desítky hodnocení a videonahrávek najdete zde.
❔ Nejste stále rozhodnuti, zda jít na pobyt ve tmě? Každou sobotu Vám otvíráme brány Místa v srdci… Přijeďte se seznámit, podívat se do chatiček a budete vědět více. Jste zváni – více zde.

Napište nám