❤️ Místo v srdci je tu pro Vás

Mílí přátelé Místa v srdci a všichni, kdo k nám zvažujete přijet na pobyt ve tmě, zde je pár slov o našem přístupu a o tom, co Vám Místo v srdci pro pobyt nabízí.

Od roku 2013 měníme pohled a přístup k vnímání Pobytů ve tmě,, nebo-li Terapie tmou. Jak řekl jeden z účastníků pobytu: „Můžete jít na Pobyt ve tmě, nebo můžete jít na Pobyt ve tmě do Místa v srdci“.

 • Pobyt v ústraní
  Jako první poskytovatelé umožňujeme pobyt ve tmě kombinovat s pobytem v ústraní. Pokud budete mít ve tmě hotovo to co potřebujete, či pobyt budete chtít přerušit, otevřeme vám chatku do světla. Můžete zůstat a využívat k relaxaci celý areál a odpočinkovou zónu Místa v srdci.
 • Dárek den a noc k pobytu ve tmě zdarma na aklimatizaci
  Uvědomujeme si, že pobyt ve tmě je milníkem v životě člověka. Aby jste se naladili na pobyt ve tmě, nebo po jeho ukončení připravili na návrat do běžného života máme pro vás dárek. Můžete využít den po pobytu ve tmě v Místě v srdci na aklimatizaci zdarma.
 • Samostatné pobytové domky dle přírodních elementů
  Energie místa a prostoru je při pobytu důležitá. Cítit se dobře i když je tma vám umožní výběr chatiček (nezávislých samostatných pasivních domků) dle přírodních elementů.
 • Odpočinková zóna
  Relaxační pyramida, labyrint, zahradní altán, wellness, ohniště. Zhasnout a být ve tmě, je to proč přijíždíte. Místo v srdci vám poskytuje celé odpočinkovou zónu pro vaší relaxaci před a po pobytu ve tmě.
 • Klidné místo z části v lese
  Na konci silnice, kde začíná les tam vás čeká Místo v srdci.
 • Otevřeme vám srdce a fyzicky vám dáme celé Místo v srdci k dispozici
  Můžete si vybrat při rezervaci pro vás vhodného průvodce pobytem ve tmě. Dostanete k dispozici nejen chatku, ale celé Místo v srdci jak fyzické tak i naše v naších srdcích. Když přijedete budeme tu pro vás, cokoliv budete potřebovat zajistit či o čemkoliv kdykoliv hovořit.
 • Návrat do Místa v srdci k odpočinku
  Nabízíme všem účastníkům pobytu ve tmě možnost kdykoliv se do Místa v srdci vrátit, vzít si třeba sebou i partnera a využít možnost relaxovat v Místě v srdci. Nemusíte jít hned na týden do tmy, ale třeba na den či na víkend na pobyt do ústraní, zkrátka odpočinout si a zrelaxovat. Chatka Lipěnka a wellness je vám k dispozici.
 • Nejste si jisti zda jít na pobyt ve tmě?
  Zveme vás jakoukoliv sobotu na den otevřených dveří v Místě v srdci. Přijeďte za námi, prohlédnete si chatičky pro pobyt ve tmě, vyberte si pocitově tu svoji podle přírodního elementu. Dále máte možnost se seznámit s průvodci, nacítit celé Místo v srdci a zúčastnit se i zahájení pobytu s ostatními. Takový den v Místě v srdci vám již dá přesnější obrysy toho co pobyt ve tmě je a zda je naše místo pro vás to pravé. (Příjezd v sobotu po email dohodě).

Jak hodnotí Místo v srdci a pobyt ve tmě

Dáváme do toho celé❤️. Jak nás hodnotí a proč se k nám lidé vrací, si můžete přečíst a ve videích shlédnout zde na webu, či v nezávislých recenzích na seznam.cz zde, nebo google.com zde.

Těšíme se na vás

Přečtěte si prosím podrobně celý web Místa v srdci, aby jste zjistili kdo jsme a proč a jak pobyty ve tmě děláme. Je-li Místo v srdci pro vás vhodným místem a rádi nás podpoříte příspěvkem na výstavbu… vítejte. Pokud vám nesedí způsob naší práce, cena, podmínky, strava, nebo někdo z nás… S láskou vám přejme aby jste si našli vhodné místo a byly spokojení…

Tomu kdo přijede otevřeme své srdce, dáme k dispozicí Místo v srdci a uděláme vše co bude možné proto, aby pobyt ve tmě pro vás byl milníkem ve vašem životě…

Brány Místa v srdci se vám otvírají

Další informace k pobytu ve tmě

Rezervace pobytu ve tmě