9 důvodů proč na Pobyt ve tmě do Místa v ❤️

Mílí přátelé Místa v srdci a všichni, kdo k nám zvažujete přijet na pobyt ve tmě, zde je pár slov o našem přístupu a o tom, co Vám Místo v srdci pro pobyt nabízí.

🌲 Pobyt v ústraní

Jako první poskytovatelé umožňujeme pobyt ve tmě kombinovat s pobytem v ústraní. Pokud budete chtít pobyt ve tmě přerušit, otevřeme vám chatku do světla. Můžete zůstat a využívat k relaxaci celý areál a odpočinkovou zónu Místa v srdci.

🎁 Dárek den a noc k pobytu ve tmě zdarma na aklimatizaci

Uvědomujeme si, že pobyt ve tmě je milníkem v životě člověka. Abyste se naladili na pobyt ve tmě nebo po jeho ukončení připravili na návrat do běžného života, máme pro vás dárek – můžete využít den po pobytu ve tmě v Místě v srdci na aklimatizaci zdarma.

🏠 Samostatné pobytové domky dle přírodních elementů

Energie místa a prostoru je při pobytu důležitá. Cítit se dobře ve tmě vám umožní výběr chatiček (nezávislých samostatných pasivních domků) dle přírodních elementů.

🤝 Podpora pro Váš rozvoj před i po pobytu ve tmě

Nabízíme Vám propracovaný systém podpory a vedení nejen při pobytu ve tmě, ale i Přípravnou konzultaci před pobytem samotným.

Pobytem ve tmě pro mnoho lidi osobní a duchovní rozvoj začíná. Vytváříme komunitu pro podporu osobního rozvoje, pravidelné webináře, setkání a kurzy – více zde.

🏖️ Odpočinková zóna

Relaxační pyramida, labyrint, zahradní altán, wellness, sauna, ohniště… Zhasnout a být ve tmě, to je to hlavní, proč k nám přijíždíte. Místo v srdci vám ale kromě tmy poskytuje k dispozici celou odpočinkovou zónu pro vaší relaxaci, a to před i po pobytu ve tmě.

🌲Klidné místo z části v lese

Na konci silnice, kde začíná les, tam vás čeká Místo v srdci.

❤️ Otevřeme vám svá srdce a celé Místa v srdci vám je k dispozici

Při rezervaci si můžete vybrat nejen termín, ale i svého průvodce pobytem ve tmě. Dostanete k dispozici nejen chatku, ale celé Místo v srdci jak fyzické tak i místo v naších srdcích. Když k nám přijedete, budeme tu pro vás. Cokoliv budete potřebovat zajistit, koupit nebo o čemkoliv hovořit, jsme vám plně k dispozici.

👫 Návrat do Místa v srdci k odpočinku

Nabízíme všem účastníkům pobytu ve tmě možnost kdykoliv se do Místa v srdci vrátit, vzít si s sebou třeba i partnera a využít možnost relaxovat v Místě v srdci. Nemusíte jít hned na týden do tmy, ale můžete přijet třeba na den či na víkend na pobyt do ústraní, zkrátka chvíli si odpočinout a zrelaxovat. Chatka Lipěnka a wellness, sauna a celá odpočinková zóna je vám k dispozici.

🤗 Nejste si jisti, zda jít na pobyt ve tmě? Přijdte se podívat

Zveme vás kteroukoliv sobotu na den otevřených dveří v Místě v srdci. Přijeďte za námi, prohlédnete si chatičky pro pobyt ve tmě, vyberte si pocitově tu svoji podle přírodního elementu. Dále máte možnost se seznámit s průvodci, nacítit celé Místo v srdci a zúčastnit se i zahájení pobytu s ostatními. Takový den v Místě v srdci vám již dá větší představu toho, co pobyt ve tmě obnáší a zda je naše místo pro vás to pravé. (Příjezd v sobotu po email dohodě).

Jak lidé hodnotí Místo v srdci a Pobyt ve tmě

Dáváme do toho celé❤️. Jak nás hodnotí a proč se k nám lidé vrací, si můžete přečíst a ve videích shlédnout zde na webu, či v nezávislých recenzích na seznam.cz zde, nebo google.com zde.

Těšíme se na vás

Přečtěte si prosím podrobně celý web Místa v srdci, abyste zjistili, kdo jsme a proč a jak pobyty ve tmě děláme. Je-li Místo v srdci pro vás vhodným místem a rádi nás podpoříte příspěvkem na výstavbu… vítejte. Pokud vám nesedí způsob naší práce, cena, podmínky, strava nebo někdo z nás, pak vám s láskou přejme, ať si najdete vhodnější místo a byli tam spokojeni.

Každému, kdo k nám přijede, otevřeme svá srdce, dáme k dispozici Místo v srdci a uděláme vše, co bude možné, aby pobyt ve tmě byl pro něj milníkem v jeho životě…

Brány Místa v srdci se vám otvírají
těšíme se na Vás❤️. Vladimír s Petrou a Lenka

Napište nám