Přípravná konzultace pro pobyt ve tmě

Máte spoustu vnitřních otázek k pobytu ve tmě? Jak se na něj připravit? Co mi tma může dát? Může mi pomoci vyřešit určitý problémem v životě? Jak si nastavit cíl pobytu ve tmě? Jak přistoupit ke změnám?

Přípravná konzultace pro pobyt ve tmě Vám pomůže nejen odpovědět na všechny vaše otázky, ale hlavně společně stanovíme správně cíle a témata pro Váš pobyt ve tmě podle toho, co v životě potřebujete vyřešit.

🎁 Jak konzultace probíhá + dárek

Přípravu společně uděláme prostřednictvím videokonference zoom nebo za námi přijedete do Místa v srdci. Ideální doba na přípravu je 7 až 1 den před nástupem.

Dle našich zkušeností Vám doporučujeme přijet do Místa v srdci den před nástupem na pobyt ve tmě. Uděláme v podvečer společnou přípravu, definujeme si cíle, co potřebujete v životě vyřešit, a také se už naladíte na pobyt samotný. Den a noc v chatce Lipěnka či Relaxační pyramidě spolu s wellness nebo saunou od nás získáte k přípravné konzultaci jak dárek zdarma.

❤️

Minimální částka za přípravné podvečerní setkání jsou 4 000 Kč. Horní výše není limitována, záleží na vás, jak ohodnotíte přínos této konzultace a samozřejmě také, jaké jsou Vaše finanční možnosti.

📞

Zavolejte mi na 735 230 570 pro bližší informace nebo si rovnou domluvte termín.

🤝

Stojíte na pomyslné křižovatce před důležitým životním rozhodnutím nebo máte problém, s kterým si nevíte rady? Hledáte novou cestu a směrování? Máme pro Vás Měsíční mentoring před a po pobytu ve tmě pro změny v životě.

Těším se na společnou práci
Vladimír

Napište nám