Pobyt ve tmě může změnit život, nastartovat proměny, otevřít obzory

Pobyty ve tmě na MoravěDůvodem, proč dělám Pobyty ve tmě je hlavně fakt, že jsem sám zažil a vím o slovy nedefinovatelném přínosu, jenž pobyt ve tmě pro člověka může mít. 

Někdo si může odnést vize pro realizaci snů v životě, jiný může učinit důležitá životní rozhodnutí, někdo si úžasně odpočine či se lidem otevřou nové obzory a rozhodnou se učinit změny ve svém dosavadním životě. Snažím se, aby pobyt ve tmě, nebyl jen samotným pobytem, ale umožnil každému získat ještě více.

Pobyt ve tmě a další propojení, rozšíření
Prvním rozšířením a příležitosti vyzkoušet něco nového pro účastníky je možnost zajistit živou stravu, tzv. RAW food. Dalším důležitým prvkem je umístění nahrávek a možnosti konzultací duchovního rozvoje díky moudrosti KABALY. Pobytem ve tmě to u nás v Místě v srdci začíná… Za týden co společně prožijeme se ze spousty „návštěvníků“ stávají „přátelé“ a vrací se k nám, ať již na setkání, či do léčivé pyramidky, nebo na Awakening. Je krásné pozorovat, jak pobyt ve tmě proměnil mě samého a ještě hezčí pozorovat jak proměňuje životy ostatních.

Další potvrzení přínosu- email od Silvie
Jedním z takových potvrzení o přínosu a nastartování změn v životě je i email od dnes již naší kamarádky Silvie, jenž napsala a podělila se se mnou o její uvědomění a poznání. S jejím svolením sdílím část jejího emailu a děkuji Ti za něj milá Silvie…

*******************************************************************************************
Pobyt ve tmě,kde jsem mimo jiné poslouchala i kabalu, ovlivnil mé další kroky natolik, že mám Knihu Zohar doma už měsíc a 14 dní jsem na raw. Před tmou obojí pro mne na hony vzdálená realita. Touto cestou ti chci moc poděkovat za možnosti a obzory, které lidem otevíráš a taky za sdílení všech svých poznatků, vědomostí a zkušeností. Jsou to teprve 4 měsíce od mého pobytu ve tmě a už se v mém životě změnilo k lepšímu tolik věcí, že na to koukám s otevřenou pusou. Děkuji Vládo za tvou vizi a její realizaci, protože Místo v srdci lidem mění životy k lepšímu. A to započaté v nich pak Lucinka svým umem rozvíjí dál a dál. Jsem Vám oběma moc vděčná. 
Moc Vás zdravím a brzy se těším na naše setkání. Silvie
********************************************************************************************

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *