Platba pobytu ve tmě zaměstnavatelem

Častým dotazem je, zda umožňujeme platbu na fakturu skrze různé systémy benefitních programů co v dnešní době zaměstnavatelé umožňují proplácet zaměstnancům. Tedy úhrada pobyt ve tmě na fakturu od zaměstnavatele.

Standardní postup je, že vygenerujeme zálohovou platbu a po přijetí vaší platby vám zasíláme uzavřenou Nájemní smlouvu o pronájmu zahradní chaty od subjektu Misto v srdci z.s., IČ 14033135, Šafaříková 26, Prostějov, 79601. To ale v případě větších firem účetní neakceptuje a požaduje klasickou fakturu. To není problém a fakturu vám rádi připravíme. Zde je postup jak na to.

Cena pobytu ve tmě se skládá ze tří částí. a. pronájem zahradní chaty, b. zajištění procesu pobytu ve tmě, c. strava dle skutečnosti podrobné informace naleznete zde.

Vystavení faktury na Pronájem zahradní chaty

  1. Zeptejte se z účetní: zda akceptuje fakturu, kde je uvedeno přesně: Pronájem zahradní chaty pro Jméno Příjmení v období od – do. V některých případech účetní chce, aby tam bylo uvedeno dovolená, rekreační pobyt či něco jiného. To bohužel nejde, protože Místo v srdci z.s. poskytuje pouze pronájem zahradní chaty a není možné fakturovat něco jiného – souhlasí účetní?
  2. Pokud vám účetní potvrdí předem, že takovou fakturu proplatí, pak si rezervujte pobyt ve tmě a do poznámky napište, že bude hrazeno fakturou.
  3. Pošlete nám fakturační údaje na vladimir.bohm@gmail.com, připravíme fakturu a potvrdíme termín ještě před přijetím platby.

Vystavení faktury na Zajištění služby a procesu pobytu ve tmě

Při rezervaci je uvedeno u termínu jméno vaší průvodkyně (Petra či Lenka). Standardně se platí tento poplatek 14 dní před nástupem na pobyt ve tmě a následně dostane potvrzení. Pokud chcete fakturu i na tuto službu předem, napište vaší průvodkyni žádost o její vystavení.

Doklady za jídlo

Jídlo nakupujeme v obchodě a v restauraci Koza zůstala celá. Na konci pobytu dostanete a proplatíte průvodkyni lístky z obchodu a restaurace bez jakékoliv přirážky.

Další informace k pobytu ve tmě

Rezervace pobytu ve tmě