Petra

Zdravím všechny, kdo zvažujete pobyt ve tmě. Jmenuji se Petra.

Když jsem před pár lety jsem přijela do Místa v srdci. Netušila jsem, že tu najdu nejen odpovědi na zásadní otázky svého života, ale také svého budoucího manžela Vladimíra.
Místo v srdci se stalo mým domovem. Doufám, že pokud k nám zavítáte, naleznete tu i vy to, co potřebujete pro posun na své cestě životem.

Mohu být vaší průvodkyní při pobytu ve tmě a také se na mě můžete obrátit pokud vás zaujal a zvažujete pobyt v ústraní v chatce Lipěnka.

O čem si můžeme promluvit? V podstatě o všem, co vás trápí nebo v čem se chcete posunout. Ať už půjde o vztahy, kariéru nebo smysl života, jsem tu pro Vás. Mohu Vás nasměrovat, abyste našli odpovědi, které potřebujete. Zbytek už je jen o vás a tmě. A pokud nebudete chtít sdílet, je to taky v naprostém pořádku.

Pár vět o mně… Dříve jsem byla datová analytička a bydlela v Praze. A i když jsem za tuhle životní zkušenost vděčná, jsem ráda, že jsem se posunula od techniky blíže k lidem. Z chaosu do klidu a do přírody. Ráda bych v Místě v srdci postupně vytvořila rodový statek. Už teď u nás můžete najít nějaké ovoce, když k nám zavítáte ve vhodnou dobu. Ale i když přijedete v prosinci, můžete ochutnat mišpule. 🙂 Také studuji moudrost Kabaly, která vysvětluje, proč jsme tady a co je smyslem života.

Těším se s Vámi na viděnou,
Petra
tel: 778151269
bohm.petka@gmail.com