Petra

Zdravím všechny, kdo zvažujete pobyt ve tmě. Jmenuji se Petra.

Když jsem před pár lety jsem přijela do Místa v srdci. Netušila jsem, že tu najdu nejen odpovědi na zásadní otázky svého života, ale také svého budoucího manžela Vladimíra.
Místo v srdci se stalo mým domovem. Doufám, že pokud k nám zavítáte, naleznete tu i vy to, co potřebujete pro posun na své cestě životem.

Mohu být vaší průvodkyní při pobytu ve tmě a také se na mě můžete obrátit pokud vás zaujal a zvažujete pobyt v ústraní v chatce Lipěnka.

O čem si můžeme promluvit? V podstatě o všem, co vás trápí nebo v čem se chcete posunout. Ať už půjde o vztahy, poslání nebo smysl života, jsem tu pro Vás. Sama jsem dospěla do bodu, kdy mám tyto oblasti dobře nastavené. Nevedla k tomu ale jednoduchá cesta. Například jsem vystřídala 3 vysoké školy a několik různorodých zaměstnání, než jsem našla své poslání…

Hodně mě baví oblast snů. Ty své umím už dost dobře rozklíčovat, takže jestli budete chtít, můžeme promluvit i o těch vašich. Ve tmě jsou totiž sny často velmi živé a člověk si je lépe pamatuje. Také ráda poslouchám hudbu a trochu zpívám. Učím se hebrejsky a studuji moudrost Kabaly, která vysvětluje, proč jsme tady a co je smyslem života.

Na viděnou, až přijde čas,
Petra
tel: 778151269
bohm.petka@gmail.com

Napište nám