🏖️ Letní novinky z Místa v srdci  ☀️

Zdravíme z Místa v srdci,
díky vysokým teplotám a nově spuštěným jezírkům vznikl nový způsob, jak zahájit pobyt ve tmě, 💦 mrkněte, jak to teď v sobotu při nástupu vypadá.

⛩️ Zase pracujeme na dalším zlepšení. Budujeme, na nejvýše položeném bodě Místa v srdci, odpočívací altánek pro relaxaci a sledování východu slunce po pobytu ve tmě. Budou tam hamaky, závěsná houpací křesla a nejen to. Za měsíc vám už pošleme videjko, jak to vypadá.

📽️ Každý den natáčíme nové minutové video na téma partnerských vztahů, smyslu života a seberealizace. Vycházející nejen z toho co lidé řeší při pobytu ve tmě. Například video Muž bez ženy je poloviční doslova „boří sítě“ a už má 300 tisíc shlédnutí. Mrknout na něj můžete na instagramutiktokuyoutube facebooku a když se na něj budete dívat, začněte nás rovnou sledovat pro každodenní inspiraci. 

 💬 Nově spouštíme bezplatnou poradnu na jakékoliv otázky z oblasti partnerských vztahů, smyslu života a seberealizace. Máte otázku, či chcete pomoci něco řešit? Napište nám otázku či otázky. Můžete je napsat třeba jako odpověď na tento email nebo prostřednictvím sociálních sítí. Natočíme video odpověď, kterou publikujeme na sítě tak, aby byla prospěšná všem, samozřejmě zcela anonymně.

Krásný den ti přejí Vladimír a Petra 👫
Osobní rozvoj ❤️ Místo v srdci ❤️ Pobyty ve tmě

Všechny články >>

Napište nám