Kombinovaný pobyt tma a světlo

Pobyt ve tmě přináší možnost jak se dostat blíže k sobě, najít cestu v životě, urovnat si myšlenky, odpočinout si, zkrátka zastavit se a být chvíli sám se sebou. Občas se stává, že po pár dnech si člověk urovná myšlenky, či získá odpovědi jenž hledal a rozhodne se tmu opustit. I tohle rozhodnutí je v pořádku. Do tmy nejdete něco „vydržet“, ale získat to co v danou chvíli v životě potřebujete.

Pobyt ve tmě končí, relaxace na světle začíná

Chatky elementu Vody, Poustevna a Vzduch mají skryté okno za dvojitou okenici. V případě, že budete chtít rádi vám chatku přizpůsobíme na pobyt na světle. Pokud se váš pobyt ve tmě naplnil, můžete pokračovat pobytem na světle tzv. v ústraní. Relaxací a procházkami v lese, odpočinkem či meditováním v pyramidě, čtením knih v Abrahamově přístřešku,  či pobytem ve wellness. Zkrátka užívat si světlo a klid nikým nerušen v přírodě a svoji chatičce jenž máte pronajatou na celý týden.

Nastoupit rovnou na kombinovaný pobyt či do světla?

I to je samozřejmě možné. Pokud cítíte, že chcete být ve tmě například tři či čtyři dny a zbytek trávit relaxací a odpočinkem v tichosti v přírodě, vše je na vás.