Kniha o Pobytech ve tmě – ebook zdarma

Ať už jste pouze zvědaví, co pobyt ve tmě vlastně je, zvažujete ho nebo už ho dokonce máte rezervovaný a čekáte na svůj termín, pro všechny z vás jsme napsali komplexní knihu, která vám odpoví na většinu otázek o pobytech. Je rozdělena do čtyř částí:
 • Kompletní průvodce pobytem ve tmě
  Provedeme vás celým procesem. Od otázky, zda je pro vás pobyt vhodný, přes rezervaci až po příjezd, ubytování, průběh pobytu i jeho ukončení. Budete přesně vědět, co a jak probíhá.
 • Otázky a odpovědi
  V této části knihy vám odpovíme na nejčastější dotazy. Tedy dotazy, které pravidelně dostáváme a které patrně zajímají i vás.
 • Příběhy účastníků
  Každý pobyt je samozřejmě individuální, ale proč si nedopřát lehkou inspiraci. Vybrali jsme pro vás několik příběhů, prožitků a uvědomění si od účastníků pobytu ve tmě.
 • Místo v srdci
  Jak děláme pobyty ve tmě my a co vám Místo v srdci přináší.

Nechte si knihu zaslat jako ebook zdarma na email.

Nebojte, neposíláme žádný spam. Zašleme vám ebook a občas email o tom, co se děje v Místě v srdci. Odesláním emailu poskytujete souhlas se zpracováním osobních údajů. Samozřejmě se můžete kdykoliv odhlásit.

Kniha v tištěné verzi

Máte rádi tištěnou knihu v ruce? Chcete dát někomu pobyt ve tmě jako dárek – více o této moznosti zde. Máme pro vás tištěnou knihu Průvodce pobytem ve tmě s barevnými fotografiemi k zakoupení zde v partnerském eshopu.

Napište nám