Vladimír

Zdravím přátelé Místa v srdci a všechny kdo k nám chcete zavítat. Jmenuji se Vladimír.

Od roku 2013 buduji Místo v srdci, místo pro podporu duchovního rozvoje. Jsem zde zedníkem, zahradníkem, průvodcem, zkrátka vším co je třeba. Připravil jsem pro vás chatky pro pobyty ve tmě a udržuji Místo v srdci tak, aby pro vás bylo místem odpočinku a nalezení odpovědí na to co v životě hledáte.

Pokud budete chtít probírat témata a odpovědět na otázky o životě co vás zajímají, pak za vámi rád přijdu ať již do tmy či k ohništi posedět a sdílet to čemu věnuji svůj život a co řeší téměř všichni kdo zde na pobyt ve tmě a do Místa v srdci přijíždí.

Co je smyslem života? Jaké je mé poslání? Jakou práci dělat, aby mě naplňovala? Mám problémy s partnerem či partnerkou, je to vhodný partner pro život? Jak dosáhnu spirituality? Mám vše, ale nejsem šťastný, proč? Jaká je vaše životní otázka co řešíte a chcete na ní najít odpověď?

Více o mně

Studuji na mezinárodní akademii Bnei Baruch, zabývající se autentickou Kabalou – vědou o spojení mezi lidmi rozkrývající odpověď na otázku „Co je smyslem života“ a jak toho dosáhnout.

Více o vědě Kabaly jenž studuji a vy se sní můžete seznámit nejen při pobytu ve tmě se dozvíte zde.

Dále publikuji články a videa s interpretací aktuálních událostí doma i ve světě prostřednictvím přírodních zákonů na www.VladimirBohm.cz

Těším se s Vámi na slyšenou ve tmě
Vladimír

vladimir.bohm@gmail.com nebo tel. 735 230 570, přednostně prosím email či WhatsApp.