Jak se připravit na pobyt ve tmě

Na pobyt ve tmě se není nutné nijak speciální připravovat, ono to ostatně ani moc nejde. Zkrátka stačí přijet do tmy a být zde. Nic méně máme pro vás dvě důležité upozornění co udělat před nástupem na pobyt týkající se vašeho života a vztahů s okolím. Všechny ostatní informace o průběhu pobytu a odpovědi na všechny otázky jenž vás mohou napadnout najdete v eBooku „Průvodce pobytem ve tmě“, který je bezplatně ke stažení zde.

1. Dejte si do pořádku osobní věci a připravte se být offline

Jsme zvyklí žít v neustálé interakci s okolím. Neustále komunikovat být online a pořád něco řešit. Při vašem pobytu ve tmě bude všechno jinak. Najednou budete sami se sebou.
Proto si dejte minimálně na dobu pobytu vše „do pořádku“, ať ve tmě pracujete sami se sebou a na svém rozvoji a nezatěžujete se myšlenky typu, co se děje v práci či ve vašem okolí, nebo zda jste vše udělali dobře.
Zkrátka udělejte si před odjezdem na pobyt ve tmě pořádek, ať máte následně myšlenky sami pro sebe.

2. Informujte či neinformujte okolí

Pokud máte ve svém okolí či rodině lidi tzv. na stejné vlně či neutrální, můžete s nimi sdílet svůj záměr a informovat je o vašem rozhodnutí kam jedete.
Pokud nemáte v okolí takové lidi, bude lepší nechat si tuto informaci pro sebe, nebo říci že jedete na služebku mimo signál mobilu :). V dnešní konzumní společnosti se tyto praktiky duchovního rozvoje zatím nesetkávají s podporou široké věřejnosti a jsou brány spíš při lepším za podivínské.

Všechny informace k Terapii tmou

[ope_display_widgets_area id=“ope_pro_users_custom_widgets_area_1″ ]