Jak se připravit na pobyt ve tmě

Pobyt ve tmě se velmi často stává zásadním bodem zlomu v životě člověka. Lidé říkají, že je to jako nové zrození. Jsou čtyři možnosti, jak k pobytu ve tmě přistoupit a jak se na něj připravit.

1. Přijít bez přípravy a otevřít se tmě

Na pobyt ve tmě se nemusíte nijak připravovat. Přijedete, zhasnete a necháte čas plynout a tmu na sebe působit. Možná budete překvapeni, jaká témata vám přijdou, co vám tma přinese.

2. Vnitřní samostatná příprava

Vezměte si tužku, papír a napište si, jaká témata ve svém životě potřebujete vyřešit, co od tmy čekáte.

3. Přípravná konzultace pro Pobyt ve tmě

Máte spoustu otázek? Co mi tma může dát? Může mi tma pomoci vyřešit určitý problémem v životě? Jak si nastavit cíl pobytu ve tmě?

Pro všechny z vás, kteří chcete pomoci udělat si jasno a stanovit cíle ještě před pobytem, máme řešení: „Přípravnou konzultaci pro pobyt ve tmě„.

4. Měsíční mentoring pro Pobyt ve tmě

Stojíte před důležitým životním rozhodnutím a váháte, jak dál? Nebo nevíte, kam se ubírat na vaší cestě životem? Možná zvažujete změnu, ale strach vás drží zpátky? Nebo si nejste jistí, jestli své vize dokážete uskutečnit? Chcete pobyt ve tmě využít jako transformační změnu pro váš život?

Pomůžeme vám připravit se na pobyt ve tmě, stanovit si cíle a definovat si témata pro práci. V průběhu pobytu budeme na tématech společně pracovat a i po skončení pobytu ve tmě vám pomůžeme výsledky ukotvit v životě prostřednictvím: „Měsíčního mentoringu pro Pobyt ve tmě“.

Napište nám