Jak lidé hodnotí Místo v srdci a pobyt ve tmě

Ahoj Vladimíre,¨
ďakujem ešte raz za užasný pobyt v místě v srdci. Podarilo sa Vám vytvoriť symbiozu krásneho miesta a skvelých ľudí kde som sa cítil veľmi dobre a odkiaľ si odnášam veľa pozitivnych dojmov a inšpirácie pre svoj život. Som vďačný že som si vybral pre pobyt v tme práve miesto v srdci (alebo si ono vybralo mňa) a verím, že to nebola moja posledná návšteva. Všechny Vás pozdravuji a ať se Vám ve všem daří.
S pozdravom
Ján Zemník

basnicka o miste v srdci

 

podekovani

 

 

Podekovani labyrint a pyramida

2 komentáře u „Jak lidé hodnotí Místo v srdci a pobyt ve tmě“

  1. od 7.1. do 15.1. 2017 sem stravil v miste v srdci a mosim rect ze to byl pro me nejvic lecici a terapeuticky tyden mojeho zivota. vladimir a anka byli ve tme velmi citlivi a chapavi a krasne sa dalo s nima o vseckem povykladat. citil sem se velmi porozumen co se tyce mojich myslenek ze tmy. jidlo bylo taky vyborne. po skonceni pobytu ve tme o den pozdej sem mel massage od lucie. lucia ma obdivuhodny talent najit v tele schovane traumata a pomoct je uvolnit a integrovat. tudiz sem prvni hodinu massage proplakal coz bylo pro me velmi lecive a uvolnujici. byl to nadherny pocit jednoty, otevrenosti, zranitelnosti a porozumeni z moji a luccinnej strany. dekuju za vsecko. v srpnu planuju dojet zas. srdecne zdravim vladimira, luciu, anku, violu a jasminku.
    robert kucirek, svedsko

  2. Dobrý den,
    víte, je úžasné, jak jsme se sešli v tom, co považujeme za důležité. Již asi přes půl roku mám v hlavě velmi podobný nápad jako Vy, již realizujete. Jsem z druhé strany, od Velkých Karlovic, Všichni mě odrazují, že je to bláznovství. Že nemohu takovým způsobem života žít a že lidé k nám nedojdou. Nevím proč, ale vím že dojdou. Moc se mi líbí, co jste již vybudovali, a snad se budu moci k Vám někdy přijet i podívat. Věřím že ano. Smekám před Váší vizí, protože mám pocit, že takových míst jako je to Vaše, je moc a moc potřeba. Chtěla bych se zeptat, jako moc byla náročná stavba pyramidy? máte kuželovou a chcete stavět klasickou. Máte nějaké zkušenosti s jinou energií v kuželové a jinou v klasické hranaté? omlouvám se, jestli nechcete neodpovídejte. Děkuji Vám moc a přeji hezký den Andrea

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *