Jak postupujeme s výstavbou velké PYRAMIDY


Malý obrázek plánované pyramidy v Míste v srdci
Milí přátelé Místa v srdci. Dnes bych s vámi rád sdílel jak postupujeme s velkou pyramidou. První článek o záměru a vizi výstavby pyramidy píšu zde. Dívám se do kalendáře, rok uběhl a tak vám napíšu co se událo a co se děje.
Minulý rok jsme přikoupili pozemek pro Místo v  srdci, hlavně pro pyramidu, jenž bude srdcem – místem setkání či odpočinku pokud do Místa v srdci zavítáte.

Vyřizování stavebních povolení
Začali jsme vyřizovat stavební povolení. Prvním krokem je změna územního plánu pro možnost stavby pyramidy. Žádost je podána a vše vypadá, že je na dobré cestě. Následovat bude žádost o územní rozhodnutí a pak žádost o stavební povolení. Máme velké štěstí a tímto bych i chtěl poděkovat pracovníkům stavebního úřadu v Prostějově, jež jsou velmi příjemni a vstřícní při vyřizování a konzultacích těchto „povolení“ pro tuto ne zrovna klasickou stavbu. Rád bych poděkoval touto cestou hlavně p.Mlčochovi a p.Odvářkovi.

První plány pyramidy
Pyramida bude mít nad zemí tři podlaží a pod zemí dvě. Máte se na co těšit. Prozradím zase kousek a přiložím fotky prvních nákresů od architekta mého strýce ing. Františka Fromla, jenž má trpělivost převádět moji vizi do reálných podkladů.  Na fotce můžete vidět vrchní část pyramidy a první podzemní patro.
Prozradím, že ten trojúhelník je pyramida v pyramidě, tedy další místnost pro pobyt ve tmě – Chatka elementu ohně. Víte co znamená kruh uprostřed? Zrcadlově obrácené těžiště pyramidy bude poskytovat v hloubce cca 4 metrů pod úrovní terénu ve skalním masivu umístěnou meditační místnost, do které se bude úzkým tunelem prolézat do tajných částí pyramidy… a zbytek až na vlastní oči…

Co děláme nyní v realitě
Postupně začínáme s oplocováním onoho druhého pozemku. Je to velká část na oplocení cca 200 metrů. Zatím jsme oplotili přibližně 40 metrů přední části a pokračujeme… snad za pár měsíců doufám dále, co nám fyzické síly a finanční prostředky umožní. Mám takové tajné přání „Oplotit tento rok celý pozemek a vyřídit všechna stavební povolení“.

Můžete se zapojit či výstavbu pyramidy podpořit
Pokud se chcete zapojit do výstavby pyramidy – což jsou i přípravné práce na plotě, zavítejte za námi do Místa v srdci. Více o možnosti zapojit se, píšu zde. Pokud s vámi náš záměr výstavby pyramidy rezonuje, můžete ho finančně tak podpořit jak píšu zde. Například nyní na zmíněný plot. Metr plotu přijde cca na 500 kč – příspěvek na každý metr se počítá. děkujeme

Krásně se utváří budoucí záměr využití pyramidy
V současnosti je v Místě v srdci velmi často využitá malá pyramidka. Více o ní se dozvíte zde. Přátelé zde jezdí relaxovat, či účastníci pobytů ve tmě tam tráví den před či po pobytu ve tmě. První využití je tedy zcela jednoznačně jako místo pro odpočinek přátel Místa v srdci. Když za námi budete chtít přijet si odpočinout, ať již na den či na víkend. pyramida včetně kompletních sociálních zázemí vám bude k dispozici.
Druhé využití budou společná setkání pro sdílení témat duchovního rozvoje a propojení lidí mezi sebou. Těším, se až bude moci proběhnout v pyramidě první setkání… a nebudeme limitování počasím.

 Vrchní část pyramidy a první podzemní patro. Kdo uhodne co bude v druhém tajném podzemním podlaží?
Prvni plany pyramidy Mista v srdci

 

Jeden komentář u “Jak postupujeme s výstavbou velké PYRAMIDY”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.