Jak hodnotí účastníci nás a pobyt ve tmě

Dáváme do toho celé❤️. Jak nás hodnotí a proč se k nám lidé vrací, si můžete přečíst a ve videích shlédnout zde, či v nezávislých recenzích na seznam.cz zde nebo google.com zde.

Náš kamarád a známý astrolog Tonda Baudyš mluvil o přínosu svého opakovaného pobytu ve tmě v rádiu Bohémia. Prvních 23 minut z tohoto videa.

Písnička, které vznikla při pobytu ve tmě jako poděkování a hodnocení. Honzo jsme to my, kdo děkujeme Tobě.

Zkušenosti z pobytu ve tmě v páru.
Bezprostřední vyjádření pocitů přínosu pobytu ve tmě po východě na slunce.

06 2023 Helča

12 2022 Jarmila – Úplně nově zažívám pocit a možnost volby, svobodu tam, kde jsem si ji nikdy nedovolila cítit.

Na přelomu června a července jsem prožila týden v chatce ZEMĚ. Narozená ve vzdušném znamení jsem to brala jako velmi dobrý záměr pro bytí tady plně na Zemi. Šla jsem s jasným záměrem, který se ovšem naplnil jinak, než bych si předem myslela či možná i přála. V mém životě byly záležitosti, kdy nebylo vše v pořádku. Šlo o vztahy, především k sobě a dětem. Pobyt v ústraní, ve tmě, mi přinesl poznání toho, co se to se mnou dělo a děje a proč, čím jsem si vše způsobila. A po návratu jsem se mohla touto cestou vydat a své vztahy začít uzdravovat. Je prosinec a já stále objevuji, co vše se ve mně změnilo, kde všude se v mém životě pobyt ve tmě projevuje. Úplně nově zažívám pocit a možnost volby, svobodu tam, kde jsem si ji nikdy nedovolila cítit. Prožívám to, že se mohu kdykoli rozhodnout dělat všechno jinak. Prožívám to, že jen já sama si způsobuji to, co se mi následně děje, že jen já sama jsem zodpovědná za to vše.

A abych byla trochu konkrétnější a uvedla aspoň jeden příklad: od raného dětství jsem měla potíže s trávením. A díky tomu, co jsem zde prožila, jsem se uzdravila. A současně je každý návrat zpět do potíží upozorněním, že jdu proti sobě. Proto všem tento pobyt doporučuji a přeji. A jen tak dodávám: vždy se stane, co se stát má, chce to jen důvěru.

Z hloubi svého srdce Ti Vladimíre děkuji za vytvoření takového úžasného místa i péči, kterou jsi mi projevoval. Tobě Lenko děkuji za veškerou péči, kterou jsi mi věnovala – a nebylo jí málo.

Vladimíre, děkuji, že jsi vybudoval takové úžasné místo a stále v tom pokračuješ. Děkuji, že pečuješ spolu s dalšími bytostmi – v mém případě s Lenkou – o nás, kdo přijíždíme. Cítím velikou, velikou vděčnost. A prosím předej i mé poděkování, všechna slova i Lence.

04 2022 Bohumír – žiji život jaký jsem vždycky žít chtěl

Rád bych ještě jednou poděkoval za ten klid pohodu a pocit bezpečí který mi „Poustevna“ díky Vám poskytovala. Nejsilnějším prožitkem pro mne bylo to nádherné uvnitřnění a zpomalení které mi připomnělo co v dnešním životě chybí.
Navenek se cítím stejný, ale uvnitř mne se něco pomalu a s neovladatelnou silou mění… Jasně cítím, že ten, kdo ukáže co jsem si z tohoto týdenního pobytu odnesl bude „Pan Čas“
Když snídám, sprchuji se, nebo si čistím zuby, tak s patosem až se slzičkou v koutku oka vzpomínám na to, kolik moc času a klidu jsem měl na každou věc kterou jsem dělal a kolik soustředěné pozornosti jsem ji mohl a dokázal věnovat.
Nejcennější uvědomění ale pro mne je to že jsem si potvrdil že žiji život jaký jsem vždycky žít chtěl, že mám všechno co pro spokojený život potřebuji a že žiji s lidmi kteří mi jsou darem. A také to, že je jen a jen na mně abych dokázal tyto energie a dary správně vyvažovat svou přítomností v tomto „jejich čase“
Ještě jednou s vděčností děkuji a pokud se naše cesty mají ještě někdy protnout, tak se tak s jistotou stane. S láskou a úctou Bohumír

01 2022 Martin – Neboj se žít

09 2020 Eva – Do Tmy jsem jela hlavně z hecu

Dobrý den Vladimíre,
v pátek to budou dva měsíce, co jsme se poprvé potkali. Do Tmy jsem jela hlavně z hecu (jen jsem chtěla zjistit, zda dokážu strávit pár dnů sama) a současně jsem doufala v „nějakou“ změnu. Neměla jsem žádnou představu. Zrcadlo, které jsi my nastavil bylo absolutně přímočaré. Bylo drsné, ale pravdivé. Za to Ti moc děkuji.

Během minulých dvou měsíců jsem se velmi často do Tmy vracela a vlastně se stále vracím. Přehodnotila jsem svůj postoj k lidem. Mám co napravovat. A musím přiznat, jde to ztuha. Prakticky každý den to zkouším od začátku. Mluvila jsem o tom, že mám neurovnané vztahy s kolegou. Teprve tento týden jsem měla příležitost udělat první krok k tomu, aby se vztah urovnal. Kolega zareagoval pozitivně. Zjistila jsem, že se méně bojím a straním lidí. Taky jsem pochopila, z čeho ten strach pramení a rozkryla další místa, kde je potřeba zapracovat.

Nevím, zda volím správná slova „smíření, láska, napojení, pocit štěstí, radost“, použil jsi nějaký takový termín a já jsem nechápala, o čem to mluvíš. Myslím, že už vím. Jeden jediný den jsem cítila celou svou bytostí, že jsem šťastná, že mám ráda lidi kolem sebe, že svět a bytí zde, vnímám pozitivně… bylo to něco, co jsem nikdy nezažila… vlastně jsem se ten den jen usmívala a lidi, které jsem potkávala, se usmívali také… a vlastně to bylo ve chvíli, kdy jsem upozadila, vypnula „já“.

Šla jsem do Tmy z hecu a pro „nějakou“ změnu. Odnesla jsem si jiný pohled na lidi i na sebe. Vladimíre, děkuji Ti.Přeji vše dobré a srdečně zdravím,Eva

08 2020 Michaela – Týden ve tmě mi přinesl odpovědi

2019 01 Jana – Právě jsem prošla týdenním pobytem ve tmě

Můžu potvrdit její očistné a léčivé účinky. Nedávno jsem si prošla nepříjemným procesem boreliozy. I přes masívní přeléčení antibiotiky mé fyzické problémy přetrvávaly. Dnes můžu říct, že všechny bolesti jsou pryč.
Ve tmě zbystřily všechny mé smysly – chuť, čich, sluch, hmat i orientace v prostoru. Ta sice nepatří mezi smysly, ale při pohybu ve tmě mi nahradila zrak.
Po návratu na světlo se mi úžasné zostřil zrak. Nějakou chvíli jsem měla dokonce pocit, že se mi zaktivizovaly režimy makro a zoom.
Vladimir Bohm je ten nejhodnější a nejlaskavější průvodcem tmou, jakého si jen můžete přát. Navíc skvělý kuchař! Celý týden jsem byla na živé stravě, kterou mi Vláďa pečlivě a promyšleně připravoval. Každé jídlo bylo pro mě dobrodružné objevování rafinovaných chutí a kombinací. Taky mě rozmazloval pravidelným přísunem úžasné čokolády, bez které zatím nedokážu žít
Když to celé shrnu, jsem dokonale vyspaná a odpočinutá. Dokonale a hluboce pročištěná na těle i na duši. A cítím se dokonale zharmonizovaná.
Vláďo, z celého srdce Ti moc děkuji Jana

Napište hodnocení přínosu pobytu a našeho přístupu

Děkujeme všem, kteří jste u nás byli na pobytu ve tmě. Pobytem ve tmě vše pro mnohé teprve začíná… Napište nám prosím vaše hodnocení přínosu pobytu ve tmě a našeho přístupu buď do komentářů níže nebo pošlete na email a já ho zde zveřejním. Děkujeme a přejeme si, ať je vaše zkušenost inspirací pro ostatní vladimir.bohm@gmail.com

Napište nám