Historie výstavby Místa v srdci, aneb 6 let práce a příprava na stavbu Pyramidy Sjednocení

Zdravíme všechny přátelé Místa v srdci. Každý rok doplňujeme stránku Historie výstavby Místa v srdci zde. Čas běží a každodenní práce nejen naše, ale i spousty dobrovolníků z celého světa se podílí na výstavbě Místa v srdci. Místa pro podporu duchovního rozvoje lidí. Zveme vás na prohlídku hlavních milníků výstavby zde a zároveň děkujeme všem přátelům a návštěvníkům za vaše zapojení, ať již fyzickou prací či finančně.

Čeká nás stavba grálu Místa v srdci – Pyramidy sjednocení
Nechceme to zakřiknout jak se říká, ale po trpělivém vyřizování stavebních povolení jenž trvalo cca 3,5 roku očekáváme každým dnem stavební povolení na Pyramidu Sjednocení, jenž bude místem setkání, místem výuky a podpory pro duchovní rozvoj. Více o Pyramidě sjednocení zde.

Jakmile se oteplí, zveme vás – zapojte se do výstavby
V květnu začínáme a zveme vás na návštěvu = zapojení se do prací v Místě v srdci = k aktivnímu odpočinku. Více informací zde.

Podpořte výstavbu Místa v srdci
Pyramida Sjednocení bude mít nejen velký přínos, ale nejprve i velké náklady na výstavbu. Rezonuje-li s vámi to co děláme, jak se snažíme podpořit duchovní rozvoj lidí, podpořte nás = podpořte všechny lidi. děkujeme více o možnosti podpory zde

Jak to vypadalo před 6 lety ?
Když se pozemek s názvem zahrada začal pomalu proměňovat v Místo v srdci… Zveme vás na prohlídku fotografií, aneb jak to vše před 6 lety začalo.

Děkujeme že jste s námi

PS: Uvítací brána se trochu více proměnila souhlasíte ? 🙂

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.