Historie výstavby Místa v srdci

2021 – Welness, rekonstrukce chatek

vzduchu a země a spousta dalšího. Podrobně celý report z roku 2021 najdete zde.

2019, 2020 – Zemní výkopové práce

Po dvou letech vyřizování máme konečně stavební povolení a začali jsme bagrování základů pro Pyramidu Sjednocení ve skalním masivu o rozměrech 20 x 20 metrů a metr do hloubky. Dále přeložení přístupové silnice k Pyramidě Sjednocení a vybudování dalšího přírodního ostrůvku v Místě v srdci.

2018 – Stavba Abrahámova přístřešku

Abrahamův přístřešek je místo, kde budou probíhat setkání pro podporu duchovního rozvoje, než se postaví Pyramida Sjednocení. Více informací o Abrahamově přístřešku zde.

2018 – Stavba brány Místa v srdci

Rozpadající se brána pro vjezd aut a vchod do Místa v srdci se po více než třech letech přípravy návrhů realizovala do výsledné podoby. Pokud k nám zavítáte, nemusíte hledat číslo popisné, vstup do Místa v srdci určitě nepřehlédnete. Pojďme se podívat na video od vize až po realizaci.

2017 – Stavba chatky elementu Vody pro pobyt ve tmě

Chatka elementu vody – Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně. Více o chatce elementu vody zde.

2017 – Stavba chatky Poustevny pro pobyt ve tmě

Chatka Poustevna – Strom Života. Pasivní nezávislí domeček pro pobyt ve tmě získal název „Poustevna“ díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody na mytí. Tedy domeček pro pravé poustevníky. Více o chatce poustevna zde

2015 – Budujeme relaxační Pyramidu

Relaxační pyramida pro odpočinek v tichém prostředí lesa. S posezením u Anděla s krásným výhledem do lesního údolí. Více o relaxační pyramidě zde.

2014 – Výstavba chatky elementu Vzduchu pro pobyt ve tmě

Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí. Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe. Více informací o chatce elementu Vzduchu zde.

2013 – Výstavba chatky elementu Země pro pobyt ve tmě

Vznikla první chatka pro pobyt v Místě v srdci, jenž je velmi dobře zvukově izolovaná. Jak již z názvu chatky vypovídá, má spojitost se zemí. Ze dvou třetin je zakopána do skalního masivu, proto je označena elementem země.

Jedná se o dvojitou betonovou konstrukci. Jednoduše řečeno postavili jsme domeček, zaizolovali, pak ponechali vzduchovou mezeru a následně postavili druhou zeď. Díky této konstrukci je v chatce téměř dokonalé ticho. Více informací o chatce elementu Země zde.

2013 – Vše začalo vizí a koupi pozemku

V roce 2013 jsem na svém prvním pobytu ve tmě získal vizi Místa v srdci. Vybudovat místo pro podporu duchovního rozvoje, pomoci lidem najít odpovědi nejen na otázku: Co je smyslem života? Po návratu jsem namaloval vizi na papír, koupil pozemek, opustil starý život, investoval všechny své finanční prostředky co jsem za život vydělal a začal s výstavbou.

Pozemek – zahrada kde nebylo nic. Budování mohlo začít