Futony pro pyramidu, chcete i vy futon za článek?

skica pyramidy a spodniho komplexuZáměr výstavby velké pyramidy (zmenšeniny Cheopsovi) se zhmotňuje již dva roky. Nejprve jsme hledali pozemek a ten je již nyní k dispozici – druhá nová část Místa v srdci.

Nyní pracujeme na projektování pyramidy a vyřizování stavebních povolení, což bychom chtěli v roce 2016 mít hotové. Na stránky jsme umístili informace o našem záměru a možnosti podpořit výstavbu nejen Místa v srdci, ale i pyramidy samotné, ať již finančně či materiálně (píšeme zde). Popros a je ti dáno – první dar jsou futony.

Proč stavíme pyramidu
Pyramidu stavíme pro nás i pro vás, zkrátka pro všechny jenž budou mít o pobyt v ní zájem a to ze tří důvodů:
1, Pořádání setkání a sdílení mezi lidmi jenž se zajímají o duchovní rozvoj.
2. Místo pro odpočinek a relaxaci těch z vás, jenž podstoupí Terapii tmou či jezdí do Místa v srdci na setkání.
3. Pro výzkum pyramidální energie a jejího pozitivního dopadu na lidi či rostliny.

Jako prvni podpora přišly FUTONY 
Byť se může zdát, že myslet na spaní v pyramidě je ještě brzy, tak i přesto nám napsal Michal z eshopu www.nejfuton.cz, zda chceme na spaní do pyramidy Futony. Občas se stane, že některý futon se vyrobí v jiných rozměrech než si zákazník přál, či se zašpiní během přepravy a tudiž už není tak úplně 100% k prodeji. Od té doby k nám chodí zdarma pouze za uhrazení dopravy krásné FUTONY, či nazývané biomatrace. Motivuje to rychleji pracovat na výstavbě pyramidy, neboť doma se už v pokoji začíná obtížně chodit, všude je to samý futon 🙂

Futony jsou úžasné spaní
Vůbec jsem netušil, jak jsou Futony úžasné ke spaní. Od té doby co k nám přišly, tak na nich spím. Není to žádná lehká matrace, ale pořádné cca 15 – 20 cm vysoké a tak cca 40 kg vážící Futony z přírodních materiálů.

Chcete také dostat futon zdarma jen za dopravu – napište článek a umístěte link
Tento článek píšu s vděčností, že jsme dostali takové krásné futony, na niž se vám bude krásně v pyramidě spát. Michal z www.nejfuton.cz nabízí, že pokud napíšete na svém blogu článek či umístíte link na www.nejfuton.cz, tak vám nějaký futon, jenž zákazník neodebral či je mírně nějak poškozen (sám jsem ještě žádné viditelné poškození na žádném nenašel) tak vám jej taky zašle jen za cenu dopravy. Pokud tedy chcete napište na michal@nejfuton.cz.

Děkuji Michale za Futonové bio matrace pro návštěvníky pyramidy… děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.