Děkujeme a doporučujeme

V roce 2013 jsme zakoupili pozemek, kde kromě stromů nebylo nic. Za poslední celoživotní úspory jsme postavili první chatku pro pobyt ve tmě a od té doby každý den pracujeme na budování Místa v srdci a naplnění vize podpory duchovního rozvoje lidí.

Jsme nezisková organizace, nevytváříme žádný zisk a vše investujeme zpět do výstavby.

Provozovat neziskovku v dnešní době není zrovna jednoduché. Žádné peníze z dotací nepřicházejí, a proto vám všem děkujeme za vaše příspěvky a platby nejen za pobyt ve tmě, díky nimž můžeme pokračovat v budování.

Naštěstí jsou lidé, kteří mají možnosti a k tomu otevřená ❤️ a pomáhají nám. Proto bychom jim touto cestou chtěli nejen poděkovat, ale také doporučit jejich služby či výrobky, protože to, co dělají, umějí a hlavně místo peněz kladou ❤️ na první místo. Děkujeme a doporučujeme.

Fotovoltaické elektrárny od nemakej.cz

Vše u nás je na elektřinu a proto jsme potřebovali vyřešit fotovoltaickou elektrárnu. Velmi nám pomohla firma www.nemakej.cz. Mají na stránkách uvedeno, že jsou férová firma a můžeme potvrdit, že to vůbec není nadnesené. Mají skvělý přístup k zákazníkům i férové ceny. Pokud potřebujete fotovoltaiku na rodinný dům, doporučujeme právě tuto firmu.

Napište nám