Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Darujte poukaz bez nutnosti platit předem

Chcete potěšit své blízké či přátelé? Víte že dotyčný na sobě pracuje, cíleně se duchovně rozvíjí, či si potřebuje v klidu sám vyřešit určité důležité životní kroky, nebo jen pořádně odpočinout? ať již k narozeninám, vánocům či splnit někomu celoživotní sen…

Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě můžete darovat, aniž by jste měli obavu, že dárek nebude vhodný – nemusíte vůbec nic dopředu platit. Jednoduše si stáhněte zde bezplatně a nutnosti cokoliv předem platit dárkový poukaz a darujte ho.

Jak postupovat a darovat

Stáhněte dárkový poukaz zde. Vyplňte jméno obdarovaného, jeho a svůj email. (termín a chatku ponechte prázdný) Pobyty ve tmě a dárkový poukaz děláme v délce 7 dní. Darujte poukaz a počkejte jaká bude reakce. Dle toho postupujte dále.

Nadšení, radost a očekávání, aneb obdarovaný chce do tmy

Skvělé, projděte s obdarovaným web www.mistovsrdci.cz, a požádejte ho, ať si vybere chatku jenž ho zaujme a vyhovující termín. Onu chatku a termín zarezervujte a uhraďte do poznámky při registraci uveďte, že je to dárek a napište jméno a email obdarovaného.

Uhrazením platby se stává dárkový poukaz platný a rezervace se řídí platnými podmínky. Cena pronájmu chatky = rezervační poplatek za dárek pro pobyt ve tmě. Doplatek za za průvodcovství při pobytu či stravu si dotyčný platí po uhrazení pobytu více informací zde.

Dotyčný je rozpačitý, má obavy a není nadšen, zkrátka je to nevhodný dárek

Nic se neděje, poukaz roztrhejte a vyhoďte, kupte dotyčnému dárek pro něj vhodnější.