Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Darujte poukaz bez nutnosti platit předem

Chcete potěšit své blízké či přátele? Víte, že dotyčný na sobě pracuje, duchovně se rozvíjí, chce si odpočinout nebo dokonce sám řekl(a): „Já chci jít do tmy“ ?

Skvěle – pak je tu dárkový poukaz od nás. Ovšem na základě našich zkušeností, i když dotyčný projevil o pobyt zájem, nemusí to být dárek vhodný. A proto:

Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě v Místě v srdci můžete darovat, aniž byste měli obavu, že to bude dárek nevhodný. U nás nemusíte vůbec nic dopředu platit. Jednoduše si stáhněte dárkový poukaz a bez nutnosti cokoliv předem platit ho darujte.

Jak postupovat s dárkovým poukazem

Stáhněte dárkový poukaz – obrázek níže nebo kliknutím zde. Následně ho vytiskněte a vyplňte. Stačí napsat jméno dárce a obdarovaného, včetně telefonních čísel. Darujte poukaz a počkejte, jaká bude reakce obdarovaného. Dle toho postupujte dále.

😀 Nadšení, radost, očekávání – aneb obdarovaný chce do tmy

Skvělé, projděte s obdarovaným web www.mistovsrdci.cz a požádejte ho, ať si vybere chatku, která ho zaujme, vyhovující termín i průvodce. Vybranou chatku a termín pak zarezervujte a uhraďte. Do poznámky při registraci uveďte, že je to dárek a napište jméno, email a telefon obdarovaného.

Uhrazením platby se stává dárkový poukaz platný a rezervace se řídí platnými podmínkami. Cena pronájmu chatky = rezervační poplatek za dárek pro pobyt ve tmě. Doplatek za průvodcovství se platí 14 dní před nástupem na pobyt a stravu si dotyčný platí po pobytu ve tmě dle skutečných nákladů více informací zde.

😧 Dotyčný je rozpačitý, má obavy a není nadšen, zkrátka je to nevhodný dárek

Nic se neděje, poukaz roztrhejte a vyhoďte, kupte dotyčnému dárek pro něj vhodnější.

Dárkový poukaz ke stažení

Klikněte na obrázek dárkového poukazu pravým tlačítkem a dejte uložit.

👉 Tip k dárkovému poukazu

Doporučujeme věnovat spolu s dárkovým poukazem naši knihu Průvodce pobytem ve tmě. K zakoupení v partnerském eshopu zde.

Napište nám