Darujte poukaz bez nutnosti platit předem
Chcete potěšit své blízké či přátelé? Víte že dotyčný na sobě pracuje, duchovně se rozvíjí, či si chce odpočinout, nebo dokonce sám řekl(a): „Já chci jít do tmy“ ?
Skvělé pak je tu dárkový poukaz. Na základě našich zkušeností, i když dotyčný projevil projevil zájem, nemusí to být dárek vhodný, nebo jeho čas pro pobyt ve tmě může nastat až za několik měsíců. A proto:
Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě v Místě v srdci můžete darovat, aniž by jste měli obavu, že to bude dárek nevhodný. U nás nemusíte vůbec nic dopředu platit. Jednoduše si stáhněte dárkový poukaz a bez nutnosti cokoliv předem platit ho darujte.
Jak postupovat a darovat
Stáhněte dárkový poukaz zde. Vyplňte jméno obdarovaného, jeho a svůj email. (termín a chatku ponechte prázdný) Pobyty ve tmě a dárkový poukaz děláme pouze v délce 7 dní . Darujte poukaz a počkejte jaká bude reakce obdarovaného. Dle toho postupujte dále.
Nadšení, radost a očekávání, aneb obdarovaný chce do tmy
Skvělé, projděte s obdarovaným web www.mistovsrdci.cz, a požádejte ho, ať si vybere chatku jenž ho zaujme a vyhovující termín i průvodce. Onu chatku a termín pak vy zarezervujte a uhraďte. Do poznámky při registraci uveďte, že je to dárek a napište jméno a email obdarovaného.
Uhrazením platby se stává dárkový poukaz platný a rezervace se řídí platnými podmínky. Cena pronájmu chatky = rezervační poplatek za dárek pro pobyt ve tmě. Doplatek za průvodcovství se platí 14 dní před nástupem na pobyt a stravu si dotyčný platí po pobytu ve tmě dle skutečnosti více informací zde.
Dotyčný je rozpačitý, má obavy a není nadšen, zkrátka je to nevhodný dárek, či nenastal ještě čas
Nic se neděje, poukaz roztrhejte a vyhoďte, kupte dotyčnému dárek pro něj vhodnější.
PS: chcete nám odpovědět na to: „Já vím, že to chce určitě“?
Tuto větu jsem slyšel velmi často a věřte mi, neméně často se pobyt rušil , či bylo roztrpčení z toho, že to nebylo pro dotyčného to pravé. Věřte mi, že po téměř po deseti letech zkušenostech s pobyty ve tmě, je opravdu nejlepší řešení nechat na obdarovaném, ať si sám vybere chatku, termín, průvodce a vy až po té provedete rezervaci dle jeho rozhodnutí a následně platbu.
Nechci prodávat nevyužité dárkové poukazy, ale umožnit lidem pobyt ve tmě, až se sami rozhodnou a přijde jejich čas.
Vladimír

👉 Tip k dárkovému poukazu
Doporučujeme dát spolu s dárkovým poukazem naši knihu Průvodce pobytem ve tmě. K zakoupení v partnerském eshopu zde.