Dárkový poukaz na pobyt ve tmě

Darujte poukaz bez nutnosti platit předem

Chcete potěšit své blízké či přátelé? Víte že dotyčný na sobě pracuje, duchovně se rozvíjí, či si chce odpočinout, nebo dokonce sám řekl(a): „Já chci jít do tmy“ ?

Skvělé pak je tu dárkový poukaz. Na základě našich zkušeností, i když dotyčný projevil projevil zájem, nemusí to být dárek vhodný, nebo jeho čas pro pobyt ve tmě může nastat až za několik měsíců. A proto:

Dárkový poukaz na Pobyt ve tmě v Místě v srdci můžete darovat, aniž by jste měli obavu, že to bude dárek nevhodný. U nás nemusíte vůbec nic dopředu platit. Jednoduše si stáhněte dárkový poukaz a bez nutnosti cokoliv předem platit ho darujte.

Jak postupovat a darovat

Stáhněte dárkový poukaz zde. Vyplňte jméno obdarovaného, jeho a svůj email. (termín a chatku ponechte prázdný) Pobyty ve tmě a dárkový poukaz děláme pouze v délce 7 dní . Darujte poukaz a počkejte jaká bude reakce obdarovaného. Dle toho postupujte dále.

Nadšení, radost a očekávání, aneb obdarovaný chce do tmy

Skvělé, projděte s obdarovaným web www.mistovsrdci.cz, a požádejte ho, ať si vybere chatku jenž ho zaujme a vyhovující termín i průvodce. Onu chatku a termín pak vy zarezervujte a uhraďte. Do poznámky při registraci uveďte, že je to dárek a napište jméno a email obdarovaného.

Uhrazením platby se stává dárkový poukaz platný a rezervace se řídí platnými podmínky. Cena pronájmu chatky = rezervační poplatek za dárek pro pobyt ve tmě. Doplatek za průvodcovství se platí 14 dní před nástupem na pobyt a stravu si dotyčný platí po pobytu ve tmě dle skutečnosti více informací zde.

Dotyčný je rozpačitý, má obavy a není nadšen, zkrátka je to nevhodný dárek, či nenastal ještě čas

Nic se neděje, poukaz roztrhejte a vyhoďte, kupte dotyčnému dárek pro něj vhodnější.

PS: chcete nám odpovědět na to: „Já vím, že to chce určitě“?

Tuto větu jsem slyšel velmi často a věřte mi, neméně často se pobyt rušil , či bylo roztrpčení z toho, že to nebylo pro dotyčného to pravé. Věřte mi, že po téměř po deseti letech zkušenostech s pobyty ve tmě, je opravdu nejlepší řešení nechat na obdarovaném, ať si sám vybere chatku, termín, průvodce a vy až po té provedete rezervaci dle jeho rozhodnutí a následně platbu.

Nechci prodávat nevyužité dárkové poukazy, ale umožnit lidem pobyt ve tmě, až se sami rozhodnou a přijde jejich čas.

Vladimír

👉 Tip k dárkovému poukazu

Doporučujeme dát spolu s dárkovým poukazem naši knihu Průvodce pobytem ve tmě. K zakoupení v partnerském eshopu zde.