Vize a poslání Místa v srdci

Od roku 2013 budujeme pro komunitu přátel Místa v srdci a pro všechny co chtějí v tichosti a ve tmě najít odpovědi na své otázky, či si odpočinout, je zde Místo v srdci. Můžete si pronajmout chatku pro Pobyt ve tmě a v klidu nikým a ničím nerušení potkat sami sebe.

Jak se k nám dostanete, kontakt

Místo v srdci je cca 10 km od Prostějova. Přesné místo zasíláme po rezervaci pobytu či vašeho plánovaného příjezdu. Máte-li dotaz pište na vladimir.bohm@gmail.com nebo volejte 735 230 570.

Na konci malé vesničky, poblíž Prostějova, tam kde končí silnice a začíná les… Vítá vás brána Místa v srdci… místa kde můžete pokročit na vaši cestě životem…

Místo v srdci tvoří Vladimír, Lucie a Lenka

Pronájem chatek pro pobyt ve tmě, fyzické tvoření Místa v srdci, a odpovědi na vaše otázky o smyslu a cíli života, pokud se zeptáte to je Vladimír – více o Vladimírovi zde.

Malování obrazů a hlavně povídání s vámi To je Lucie – více o Lucii zde.

Skromná, naslouchající a podporující to je naše Lenka – více o Lence zde.

Jak vzniklo Místo v srdci

„V roce 2013 jsem na svém prvním pobytu ve tmě získal vizi Místa v srdci. Vybudovat místo pro podporu duchovního rozvoje, pomoci lidem najít odpovědi nejen na otázku: Co je smyslem života? Po návratu jsem namaloval vizi na papír, koupil pozemek, opustil starý život a začal s výstavbou…“ Vladimír