Vize a poslání Místa v srdci

Od roku 2013 budujeme pro komunitu přátel a pro všechny co chtějí v tichosti a ve tmě najít odpovědi na své otázky, či si odpočinout Místo v srdci. Můžete si pronajmout chatku pro Pobyt ve tmě a v klidu nikým a ničím nerušení potkat sami sebe. Místo v srdci je neziskový projekt zapsaný v obchodním rejstříku jako Místo v srdci z.s.

Zvažujete pobyt ve tmě? Přečtěte si web, shlédněte videa, vše jsme pečlivě napsali a natočili a zde ještě navíc najdete hlavní důvody proč jít na pobyt ve tmě do Místa v srdci. Rezonuje s Vámi Místo v srdci? Těšíme se na viděnou.

Jak se k nám dostanete, kontakt

Místo v srdci se nachází cca 10 km od Prostějova v Kobylničkách. Jak se k nám dostanete najdete zde. Máte-li dotaz k pobytům ve tmě, kontaktujte Vladimíra zde. Máte-li dotaz k pobytům v ústraní, kontaktujte Petru zde.

Na konci malé vesničky, poblíž Prostějova, tam kde končí silnice a začíná les… Vítá vás brána Místa v srdci… místa kde můžete pokročit na vaši cestě životem…

Místo v srdci tvoří Vladimír s Petrou a Lenka

Pronájem chatek pro pobyt ve tmě, fyzické tvoření Místa v srdci, a odpovědi na vaše otázky o smyslu a cíli života, pokud se zeptáte to je Vladimír – více o Vladimírovi zde.

Usměvavá, skromná a vždy ochotna pomoci to je Petra – více o Petře zde.

Naslouchající a podporující to je naše Lenka – více o Lence zde.

Jak vzniklo Místo v srdci

„V roce 2013 jsem na svém prvním pobytu ve tmě získal vizi Místa v srdci. Vybudovat místo pro podporu duchovního rozvoje, pomoci lidem najít odpovědi nejen na otázku: Co je smyslem života? Po návratu jsem namaloval vizi na papír, koupil pozemek, opustil starý život a začal s výstavbou…“ Vladimír