Chatky pro Terapii tmou

Tam kde končí silnice, začíná Místo v srdci❤️ Na konci krásné zahrady se rozprostírá les…  v tichosti panenské přírody vás čekají Chatičky pro Terapii tmou, aby vám poskytly nerušené poznání sebe samých… Vítejte v údolí chatiček pro pobyt ve tmě, vítejte v Místě v srdcí…

Připravili jsem pro vás s láskou konstrukčně unikátní chatky pro terapii tmou dle jednotlivých přírodních elementů pro energetickou podporu pobytu. Každá chatka podporuje nejen zmíněný element, ale také vaše pohodlí a komfort pobytu odlišným vybavením. Vyberte si pro svoji Terapii tmou to nejvhodnější vám prostředí…

Popravdě – píšeme chatičky, ale s chatičkou tyto speciální domečky nemají nic společného. Jedná se o pasivní nezávislé domky, postaveny a navrženy konstrukčně speciálně pro pobyty ve tmě.

Chatka elementu Země pro pobyt ve tměchatka-elementu-zeme-pro-pobyt-ve-tme-terapie-tmou-v-miste-v-srdci

Energie větru poskytuje volnost a lehkost bytí. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí.

Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe. Konstrukčně se jedná o nezávislý pasivní dům, který je k dispozici celoročně. Teplotu a větrání si nastavíte dle vašich potřeb.

Více informací o chatce elementu Vzduchu najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

Chatka elementu Vody pro pobyt ve tměchatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Propojení s elementem vody je na dvou úrovních. V chatce je solná jeskyňka a v ni umístěna hydro masážní vířivá vanu. Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně.

Chatka je postavena podle posvátné geometrie ve tvaru pěti stěnu. Proč? Molekula vody je dvacetistěn – když vezmete vršek z dvacetistěnu, tak je to pěti stěn – to znamená, že při pobytu ve tmě se nacházíte defakto v energii kapky vody.

Více informací o chatce elementu Vody najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

Chatka Strom života pro pobyt ve tměchatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení či cvičení Pěti tibeťanů. Pokud ovšem cvičíte speciální asány z jógy, či požadujete více místo pro pobyt samotný či cvičení pak vám doporučíme raději chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.

Více informací o chatce Strom života najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

❤️ 8 důvodů proč jít na pobyt ve tmě do Místa v srdci ❤️

Místo v srdci, místo pro Váš duchovní rozvoj…