Chatky pro Terapii tmou

Tam kde končí silnice, začíná Místo v srdci… Na konci krásné zahrady se rozprostírá les…  v tichosti panenské přírody vás čekají Chatičky pro Terapii tmou, aby vám poskytly nerušené poznání sebe samých… Vítejte v údolí chatiček pro pobyt ve tmě, vítejte v Místě v srdcí…

Připravili jsem pro vás s láskou konstrukčně unikátní chatky pro terapii tmou dle jednotlivých přírodních elementů pro energetickou podporu pobytu. Každá chatka podporuje nejen zmíněný element, ale také vaše pohodlí a komfort pobytu odlišným vybavením. Vyberte si pro svoji Terapii tmou to nejvhodnější vám prostředí…

Popravdě – píšeme chatičky, ale s chatičkou tyto speciální domečky nemají nic společného. Jedná se o pasivní nezávislé domky, postaveny a navrženy konstrukčně speciálně pro pobyty ve tmě.

Chatka elementu Země

chatka-elementu-zeme-pro-pobyt-ve-tme-terapie-tmou-v-miste-v-srdci
Jak již z názvu vypovídá, elementem země je označena proto, že je zakopána ze dvou třetin do skalního masivu.  Pobytová místnost je půlkruhová, prostorná vhodná pro cvičení jógy, pěti tibeťanů či jakékoliv další. Silná energie a unikátní řešení poskytuje ideální místo pro pobyt ve tmě.

Volné termíny pro terapii tmou v chatce elementu Země najdete zde.

Chatka elementu Vzduchu

chatka-elementu-vzduchu-pro-pobyt-ve-tme-terapii-tmou-v-miste-v-srdci
Energie větru poskytuje volnost, lehkost bytí a napojení se. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována.Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí. Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je větší vhodná pro ty, jenž chtějí hodně prostoru pro cvičení. Je vybavena a přizpůsobena i pro pobyty ve tmě v páru. Více o této možnosti se dočtete zde.

Volné termíny pro terapii tmou v chatce elementu Vzduchu najdete zde.

Chatka elementu Vody

chatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Provedení chatky je ve tvaru pentagramu – vycházející z tvaru molekuly vody jenž tzv. dvaceti stěn dle principů posvátné geometrie. Pro spojení s elementem vody je v chatce postavena solná jeskyně a v ní hydro masážní vana s air bublinkovým systémem pro dokonalou relaxaci, jak účastnící pobytu říkají: „úžasný welness při pobytu ve tmě…“ Pokud chcete opravdový komfort při pobytu ve tmě pak tento domeček je pro vás tím nejvhodnějším.

Volné termíny pro terapii tmou v chatce elementu Vody najdete zde.

 

Chatka Poustevna Strom života

chatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou
Proč název Poustevna? tato úžasná, plnohodnotná chatka pro pobyt ve tmě získala název díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody, nikoliv teplé. Tedy chatka pro pravé poustevníky 🙂  Pokud nechcete být až zase tak poustevníky tedy bez teplé vody můžeme vám každý den donést nejen termosku s teplým čajem, ale také 5 litrový kanystr s teplou vodou.

Všechny další aspekty pohodlí jsou samozřejmě k dispozici. Chatka je postavena jako malý pasivní dům – celá zaizolována nejkvalitnější pěnovou izolací. Vzhled poustevny a pobytí desek je pouze designový prvek – nikoliv stlučení chatky z desek jak by se mohlo zdát 🙂 Proč přívlastek v názvu Strom života? Spíše než o chatce se dá hovořit o uměleckém díle. Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Volné termíny pro pobyt ve tmě Poustevna Strom života najdete zde.

 

Cena Terapie tmou a možnost online rezervovat z dostupných termínů můžete u každé z chatek přímo.

 

Všechny informace k Terapii tmou

[ope_display_widgets_area id=“ope_pro_users_custom_widgets_area_1″ ]