Chatky pro Terapii tmou

Tam kde končí silnice, začíná Místo v srdci❤️ Na konci krásné zahrady se rozprostírá les…  v tichosti panenské přírody vás čekají Chatičky pro Terapii tmou, aby vám poskytly nerušené poznání sebe samých… Vítejte v údolí chatiček pro pobyt ve tmě, vítejte v Místě v srdcí…

Připravili jsem pro vás s láskou konstrukčně unikátní chatky pro Terapii tmou dle jednotlivých přírodních elementů pro energetickou podporu pobytu. Každá chatka podporuje nejen zmíněný element, ale také vaše pohodlí a komfort pobytu odlišným vybavením. Vyberte si pro svoji Terapii tmou to nejvhodnější vám prostředí… Poslechněte si povídání z Gošárny o tom, proč absolvovat Terapii tmou.

Popravdě – píšeme chatičky, ale s chatičkou tyto speciální domečky nemají nic společného. Jedná se o pasivní nezávislé domky, postaveny a navrženy konstrukčně speciálně pro pobyty ve tmě.

Chatka elementu Země pro pobyt ve tmě

Jak již z názvu vypovídá, elementem země je označena proto, že je zakopána ze dvou třetin do skalního masivu.  Pobytová místnost je půlkruhová, prostorná vhodná pro cvičení jógy, pěti tibeťanů či jakékoliv další. Silná energie a unikátní řešení poskytuje ideální místo pro pobyt ve tmě.

Více informací o chatce elementu Země najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

Chatka elementu Vzduchu pro pobyt ve tměchatka-elementu-vzduchu-pro-pobyt-ve-tme-terapii-tmou-v-miste-v-srdci

Energie větru poskytuje volnost a lehkost bytí. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí.

Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe. Konstrukčně se jedná o nezávislý pasivní dům, který je k dispozici celoročně. Teplotu a větrání si nastavíte dle vašich potřeb.

Více informací o chatce elementu Vzduchu najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

Chatka elementu Vody pro pobyt ve tměchatka-pro-pobyt-ve-tme-v-miste-v-srdci-terapie-tmou

Propojení s elementem vody je na dvou úrovních. V chatce je solná jeskyňka a v ni umístěna hydro masážní vířivá vanu. Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně.

Chatka je postavena podle posvátné geometrie ve tvaru pěti stěnu. Proč? Molekula vody je dvacetistěn – když vezmete vršek z dvacetistěnu, tak je to pěti stěn – to znamená, že při pobytu ve tmě se nacházíte defakto v energii kapky vody.

Více informací o chatce elementu Vody najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

Chatka elementu Dřeva pro pobyt ve tmě

Chatka elementu Dřeva získala svůj název díky použité kombinaci dřevěných materiálů a vybavení. Proč dřevo? Dřevo je přírodní materiál, který je nejblíže přirozené existenci i potřebám člověka. Při pobytu v chatce se „dotknete energie“ několika druhů dřeva.

Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává také Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Více informací o chatce Elementu Dřeva najdete zde.
Volné termíny a možnost online rezervace pobytu ve tmě zde.

❤️ Proč jít na pobyt ve tmě do Místa v srdci ❤️

Místo v srdci, místo nejen pro Váš duchovní rozvoj…