Chatka Poustevna Strom života

Pasivní nezávislí domeček pro pobyt ve tmě získal název „Poustevna“ díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody na mytí. Tedy domeček pro pravé poustevníky 🙂

Domeček má samozřejmě elektrické vytápění, kde si teplotu v místnosti regulujete jak budete chtít. Pokud nechcete být až takový poustevník se studenou vodou, ale Poustevna se vám líbí, přineseme vám každý den teplou vodu na umytí v 5 litrovém barelu.

Strom života

Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení či cvičení Pěti tibeťanů. Pokud ovšem cvičíte speciální asány z jógy, či požadujete více místo pro pobyt samotný či cvičení pak vám doporučíme raději chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.

Vybavení chatky

– Matrace na zemi, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Meditační polštářek, karimatka na cvičení jógy
– Nezávislé topení a větrání
– Splachovací záchod
– Masážní sprcha a umyvadlo POUZE SE STUDENOU vodou
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití
– Přehrávač USB

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny online rezervace zde