Chatka elementu Dřeva

Chatka v současnosti prochází kompletní přestavbou a získá nový název elementu Dřeva pro její kombinaci dřevěných materiálů. Bude mít nové smrkové obložení, podlaha z modřínového dřeva, stěny ze smrkového a nábytek z lipy a dubu. (nové fotografie budou doplněny po dokončení rekonstrukce k 1.12.2022)

Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je 2,9 m x 2,5 m tedy cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení. Pokud požadujete více místo pro cvičení, pak vám doporučíme chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.

Vybavení chatky

– Matrace na zemi, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Meditační polštářek, karimatka na cvičení jógy
– Nezávislé topení a větrání
– Splachovací záchod
– Masážní sprcha a umyvadlo s teplou vodou
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití
– Přehrávač USB

Chatku, respektive pasivní domeček element Dřeva neustále vylepšujeme na základě vašich podnětů a naších zkušeností s terapii tmou

1.10. 2023 – Rozvody teplé vody
Možná si pamatujete tuto chatku s názvem Poustevna – díky absenci teplé vody. Protože poustevníku není moc a většina lidí chtěla při pobytu v této chatce teplou vodu, udělali jsme komplet rozvody teplé vody. Fotky z rekonstrukce a pár slov k historii najdete zde.

1.6. 2021 – Nový sprchový kout

1.2. 2020 – Instalace nového výkonného větracího systému
Jeden ventilátor vhání čerstvý vzduch a druhý odtahuje použitý vzduch. Ventilátory jsou umístěny mimo pobytovou místnost v předsíni, tak vás zvuk z ventilace nebude rušit. Celá chatka je kompletně vyvětrána za 30 minut.

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny online rezervace zde