Chatka elementu Dřeva

Chatka získala náze elementu Dřeva pro její kombinaci dřevěných materiálů. Smrkové obložení stěn, podlaha z modřínového dřeva a nyní připravujeme nábytek z lipy.

Energetickou podporu pobytu a duši chatce dodává Strom života, jenž vévodí pobytové místnosti. Namalovaný strom rozprostírá své větve a korunu do plastického ztvárnění celého stropu chatky, jenž proměnil kvalitní pěnovou izolaci v úžasné umělecké dílo plastické koruny větví a listí stromu.

Velikost pobytové místnosti je 2,9 m x 2,5 m tedy cca 8 metrů čtverečních. Chatka je vhodná pro běžné kondiční cvičení. Pokud požadujete více místo pro cvičení, pak vám doporučíme chatky elementu Země, Vody či největší chatku elementu Vzduchu.

Vybavení chatky

– Matrace na zemi, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Meditační polštářek, karimatka na cvičení jógy
– Nezávislé topení a větrání
– Splachovací záchod
– Masážní sprcha a umyvadlo s teplou vodou
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití
– Přehrávač USB

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny online rezervace zde

Chatku, respektive pasivní domeček elementu Dřeva neustále vylepšujeme na základě vašich podnětů a naších zkušeností s pobyty ve tmě

1.12. 2022 – Přestavba chatky Poustevny na chatku elementu Dřeva
Možná si pamatujete tuto chatku s názvem Poustevna – díky absenci teplé vody. Chatka prošla kompletní přestavbou. Získala teplou vodu a nové prvky elementu dřeva: „Smrkové obložení stěn, modřínovou podlahu z masivu a připravujeme nábytek z lípy, klimatizaci.“ Fotky z rekonstrukce a pár slov k historii najdete zde.

1.6. 2021 – Nový sprchový kout

1.2. 2020 – Instalace nového výkonného větracího systému
Jeden ventilátor vhání čerstvý vzduch a druhý odtahuje použitý vzduch. Ventilátory jsou umístěny mimo pobytovou místnost v předsíni, tak vás zvuk z ventilace nebude rušit. Celá chatka je kompletně vyvětrána za 30 minut.

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny online rezervace zde