Chatka Lipěnka pro pobyt v ústraní

Milí přátelé, chcete si přijet odpočinout, relaxovat nikým a ničím nerušeni v Místě v srdci? Je pro vás přichystána chatka Lipěnka, jenž je propojena i s wellness. Můžete přijet na víkend na či na jakoukoliv dobu na pobyt v ústraní, nebo také využít na den před nástupem či po pobytu ve tmě. Jednopatrová chatka o půdorysu 3×3 metry určena k odpočinku a relaxaci. Dole se nachází denní pobytová místnost, dvě křesílka a stůl. V podkroví je spaní pro dvě osoby.

Přízemí, posezení pro dva…
Vstup do podkrovní části
Podkroví pro spaní
Podkroví pro spaní
Vybavení chatky
  • Kuchyňský koutek obsahuje ledničku, dřez, dvou plotýnkový elektrický vařič, elektrickou konvici, hrnce, talířky a příbory.
  • Přilehlá koupelna má wc, umyvadlo, fén a sprchu se studenou vodou.
  • Spací patro má matrace lampičku na čtení, peřiny a polštáře pro dvě osoby, kytaru.
  • Na vyžádání vám můžeme půjčit bezplatně kolo na výlety v okolí, či další hudební nástroje.
Rezervace a cena

Pro účastníky pobytu ve tmě je po pobytu ve tmě den a noc zdarma jako dárek. (wellness není součástí dárku a je možné ho dokoupit na místě)

Cena pronájmu chatky 800 Kč / noc. Při pobytu v Lipěnce máte možnost využít i wellness , cena za jeho využití není součástí pronájmu a platí se zvláště viz. informace o wellness zde.
Jedná se o pronájem chatky provozuje Místo v srdci z.s.. Součástí tedy není poskytnutí povlečení, ručníků ani hygienických potřeb a úklid . Povlečení na peřiny a ručníky si musíte přivézt.

Rezervace pronájmu chatky ve volných termínech viz. níže kalendář pište na vladimir.bohm@gmail.com

Zajištění jídla

Stravu si zajišťujete a připravujete sami. Pokud chcete, můžeme vám jednou denně zajistit teplé jídlo s vegetariánské restaurace v Prostějově a to v pondělí až pátek. (za dovoz z Prostějova plus 50 kč oběd) V sobotu a neděli lze objednat skvělou pizzu.

Otázky a odpovědi k pobytu v Lipěnce

Kouření uvnitř chatky? Ne.
Dítě sebou? Chatka je pro dva dospělé, malé dítě dáte mezi sebe ale spaní je v podkroví a pro děti to není moc vhodné aby nespadlo, takže nedoporučujeme ale není problém pokud si ho vezmete.
Psa sebou? Pokud nebude štěkat a lítat k chatičkám na pobyt ve tmě a rušit a výkaly budete uklízet do sáčku, pak klidně.

Kalendář volných a rezervaných termínů