Chatka elementu Vzduchu

Energie větru poskytuje volnost a lehkost bytí. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí.

Ovívána větrem a zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro párový pobyt ve tmě, je také vhodná pro všechny, kteří chtějí hodně cvičit a mít okolo sebe spoustu prostoru. Konstrukčně se jedná o nezávislý pasivní dům, který je k dispozici celoročně. Teplotu a větrání si nastavíte dle vašich potřeb.

Vybavení chatky

– Postel, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Meditační polštářek, karimatka na cvičení jógy
– Sedací vak a křeslo
– Nezávislé větrání
🌞❄️ Tepelné čerpadlo – klimatizační – topící jednotka
možnost nastavit v chatce digitálně teplotu v rozmezí 19 až 30 stupňů

– Splachovací záchod
– Sprchový kout a umyvadlo, teplá voda
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití, příbory
– Přehrávač USB

Volné termíny pro online rezervaci pobytu ve tmě
Chatku, respektive pasivní domeček, elementu vzduchu neustále vylepšujeme na základě vašich podnětů a naších zkušeností s terapii tmou.

3.9. 2022 – Instalace klimatizační jednotky
Nainstalovali jsme klimatizační (a zároveň topící) jednotku. Stačí tedy nastavit vám příjemnou teplotu a tichá klimatizace/topení ji bude udržovat. Nastavit si můžete teplotu v chatce v rozsahu 19 až 30 stupňů. Fotografie z montáže a video návod jak si nastavit teplotu v chatce při pobytu ve tmě naleznete zde.

9.5.2021 – Nový unikátní sprchový kout
Orientace při sprchování v naprosté tmě nebyla nikdy snaží. Téměř bezbariérový vstup, žádné posuvné dveře ani závěsy! Více informací a fotky z výstavbu unikátního sprchového koutu pro pobyt ve tmě naleznete zde.

12.2. 2020 – Instalace nového výkonného větracího systému
Jeden ventilátor vhání čerstvý vzduch a druhý odtahuje použitý vzduch. Ventilátory jsou umístěny mimo pobytovou místnost v předsíni, tak vás zvuk z ventilace nebude rušit. Celá chatka je kompletně vyvětrána za 30 minut.