Chatka elementu Vzduchu

Energie větru poskytuje volnost a lehkost bytí. Chatka elementu vzduchu je celodřevěná, avšak tepelně i zvukově izolována. Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí.

Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě.

Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe.

Konstrukčně se jedná o nezávislý pasivní dům, který je k dispozici celoročně. Teplotu a větrání si nastavíte dle vašich potřeb.

Vybavení chatky

– Postel, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Meditační polštářek, karimatka na cvičení jógy
– Sedací vak
– Nezávislé topení a větrání
– Splachovací záchod
– Sprchový kout a umyvadlo, teplá voda
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití, příbory
– Přehrávač USB

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny online rezervace zde
Chatku, respektive pasivní domeček vzduchu neustále vylepšujeme na základě vašich podnětů a naších zkušeností s terapii tmou

12.2. 2020 – Instalace nového výkonného větracího systému
Jeden ventilátor vhání čerstvý vzduch a druhý odtahuje použitý vzduch. Ventilátory jsou umístěny mimo pobytovou místnost v předsíni, tak vás zvuk z ventilace nebude rušit. Celá chatka je kompletně vyvětrána za 30 minut.

9.5.2021 – Unikátní sprchový kout
Orientace při sprchování v naprosté tmě nebyla nikdy snaží. Téměř bezbariérový vstup, žádné posuvné dveře ani závěsy! Více informací a fotky z výstavbu unikátního sprchového koutu pro pobyt ve tmě naleznete zde.