Chatka elementu Vody

Propojení s elementem vody je na dvou úrovních. V chatce je solná jeskyňka a v ni umístěna hydro masážní vířivá vanu. Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka. Ti jenž se pobytu ve tmě zde zúčastnili nazývali pobyt Wellness pobytem ve tmě a ve vířivé vaně trávili několik hodin denně.

Chatka je postavena podle posvátné geometrie ve tvaru pěti stěnu. Proč? Molekula vody je dvacetistěn – když vezmete vršek z dvacetistěnu, tak je to pěti stěn – to znamená, že při pobytu ve tmě se nacházíte defakto v energii kapky vody.

Konstrukčně se jedná o nezávislý pasivní dům, který je k dispozici celoročně. Teplotu a větrání si nastavíte dle vašich potřeb.

Vybavení chatky

– Matrace na roštu na zemi, polštář, peřina, deka (pro alergiky)
– Větrání skrze výkonnou rekuperační jednotku
🌞❄️ Tepelné čerpadlo – klimatizační – topící jednotka
možnost nastavit v chatce digitálně teplotu v rozmezí 19 až 30 stupňů

– Solná jeskyně z 600 kg himalájské soli umístěné ve stěně
– Splachovací záchod
– Air masážní vana a umyvadlo s teplou vodou
– V chatce je výborná pitná voda
– Plastové hrníčky na pití
– Přehrávač USB

Rezervace pronájmu chatky & Volné termíny Online rezervace

Chatku, respektive pasivní domeček vzduchu neustále vylepšujeme na základě vašich podnětů a naších zkušeností s terapii tmou

24.9. 2022 – Instalace klimatizační jednotky
Nainstalovali jsme klimatizační (zároveň topící) jednotku. Stačí tedy nastavit vám příjemnou teplotu a tichá klimatizace/topení ji bude udržovat. Nastavit si můžete teplotu v chatce v rozsahu 19 až 30 stupňů. Fotografie z montáže a video návod jak si nastavit teplotu v chatce při pobytu ve tmě naleznete zde.