🌑Zkušenost Petry s kombinovaným pobytem ve tmě i ☀️na světle v ústraní

Víme, jak přínosný může být Pobyt ve tmě, a proto je pro vás děláme. Někdy se ale stane, že „má někdo hotovo“ třeba za 4 nebo 5 dní ,a proto v Místě v srdci nabízíme možnost tzv. Pobytu v ústraní na světle.

O co jde? Každý chatka pro pobyt ve tmě, kromě chatky elementu Země, má skryté okno a můžeme vám ji připravit na pobyt na světle. Můžete využívat celé Místo v srdci, relaxační zónu, pyramidku, Abrahámův přístřešek i wellness a chodit na procházky do okolí. Zkrátka v klidu a tichu, ničím nerušení, relaxovat na světle.

V Místě v srdci není pobyt ve tmě nastavený tak, že buď budete ve tmě, nebo musíte odjed. Můžete si tu v klidu užít celý týden i kombinovaně. Je to samozřejmě jen možnost a nikoho nenavádíme aby pobyt ve tmě přerušil.

Tento přístup se nám velmi osvědčil, protože spoustě lidi pomohl a přinesl odpočinek a relaxaci. Nyní nám poslala hodnocení Petra, která kombinovaný pobyt plánovala už od začátku. Děkujeme, že nám ho zaslala a sdílíme její příběh.

PS: To není vše. K pobytu ve tmě vám nabízíme dárek – den a noc navíc v relaxační pyramidce nebo Lipěnce na aklimatizaci vice se dozvíte zde.

Všechny články >>

Napište nám