Zákon Lásky – odpuštění

Zákon Lásky – odpuštění

29.12.2015 Duchovní rozvoj 0

odpustení - zakon laskyRozhodnutí odpustit, změnit pohled na situaci, která se stala je v podstatě zákonem Lásky, přičemž největší Láskou je možnost porozumět následkům našich činů. Odpuštění nám dává naději, že dostaneme příležitost napravit svoje omyly a pochybení v koloběhu reinkarnací, jímž budeme procházet tak dlouho, pokud se z nás nestanou naprosto dokonalé duše.

Máme tolik možností stát se lepšími lidmi. Každý den jsme v interakci s našimi zrcadly, našimi nejbližšími, nebo náhodnými kolemjdoucími lidmi. Pak se to stane pocit ublížení nás pronásleduje, ničí, drtí na každém kroku. Nejsme schopni to pustit ODPUSTIT. No a tak si léta nosíme v sobě tyto destruktivní pocity úblížení.

Při mojí práci kde se dotýkám těl svých drahých návštěvníků, procházím oblast vztahů a cítím napětí, které je tam usazené a čeká…. 🙂 Čeká kam dál se posune, který z orgánů v těle bude ten, co se nemocí ozve a požádá o změnu svého majitele.

Prosím o pomoc a formuji myšlenku, kterou vědomě vkládám do této oblasti. Svého klienta prosím o malinkou akci: „Jen si představ, že by jsi odpustil, těm kteří Ti ublížili“. Už pouhá představa o tom, že by se tak mohlo stát, je malinkatým semínkem které bude růst. Stačí Vaše jediná myšlenka, že by jste odpustili. Myšlenku ovlivňuje vibrace srdce, srdce Vás povede. I když už dávno zapomenete na tento den kdy jste tak učinili, nevadí, ve Vesmíru se to neztratí 🙂 . Příjde den kdy se tak stane. Den kdy pochopíte, že vlastně není co odpouštět, že je čas za vše poděkovat. Poděkovat lidem kteří ponížili Vaše ego. Karma je příčinou tohoto dění, kdysi jste byli Vy ten co ubližoval a způsoboval bolest. Přišel čas si to ochutnat, jaké to je, jenže v opačném garde.

Vibrací svého srdce si k sobě přitahujeme události a lidi které potřebujeme. Když vaše srdíčko vyšle mysli přání odpustit, tak se tak stane. Bude Vám pomoženo. Stačí poprosit.

Poděkujte člověku který vás ranil, a poproste ho, aby on vám odpustil to co jste celé roky nosili v sobě, pocit ublížení, nebo nenávist vůči jeho osobě a škodili tím sobě, jemu a celku všem nám ostatním i naší drahé krásné planetě.

Krásné chvíle uvolnění Vám ze srdce přeje Vaše Lucka

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *