Začínám s autopatií pro uzdravení

Začínám s autopatií pro uzdravení

21.3.2016 Různé 0

autopatieMilí přátelé Místa v srdci, moje srdce zaplesalo protože jsem se dostala k metodě Nového věku, je možné, že mnoho z nás nebude potřebovat materiální léčbu, protože je tady léčba nemateriální.

Dovolím si vám představit autopatii jejímž zakladatelem je pan Jiří Čehovský. Metodu zdokonaluje a používá 12 rokem.

 

Co je Autopatie
Autopatie v překladu znamená léčbu vlastní nemocí. Za pomocí sliny, dechu (nebo prány, informace ze 7 čakry) si doma vyrobíte takové homeopatikum, které vám naprosto sedí a ví co kde léčit. A kdo to vlastně léčí ? Inteligence našeho těla poskytne informaci o nemoci. Tělo se naladí zpátky na Vesmírnou inteligenci ,která pránou neboli „či“ zas naladí náš rozladěný organismus do harmonie a začneme se uzdravovat. V podstatě se to dá přirovnat k rozladěnému rádiu, které nemá dostatečný signál a hraje špatně. Tak je to i z naším tělem, duší nemá signál shora není dostatečně zásobováno pránou, energií která nás ozdravuje. Jde o to naladit se znovu na hudbu “ vyšších sfér „. Naše informace co a jak v těle není v pořádku je obsažena v molekulách vody kterou vydechneme. Pak se tato informace naředí pomocí autopatické lahvičky a čisté nechlorované vody. Vznikne autopatický preparát který se  aplikuje na 6 čakru neboli třetí oko. Na nehmotné úrovni vznikne rezonance a ladění se do stavu který je v nás hluboce zapsán, stavu harmonie.

Nemusíte mít strach, nic se vám nemůže stát, jedině to, že se uzdravíte z nemocí jako mnoho jiných lidí. Nebo, že se zas ocitnete v rovnováze, sami ze sebou. Pocítíte pokoj a radost ze života. Léčivá inteligence – vyšší úroveň naší bytosti, na níž působíme preparátem ví co si může dovolit. Všechny informace jsou na stránkách www.autopatie.cz.

Můj vlastní prožitek za necelé tři týdny co autopatuji ke dni 21.3.2016
Po životních událostech které jsem v poslední dobou 2 let prožívala se mi před nedávnem objevil znovu atopický ekzém. Hledala jsem a chtěla pochopit a hlavně udělat nápravu, prosila Boha o pomoc. Za svůj život jsem se naučila, že vše je dílem Božím a já z nějakého důvodu teď a tady přijímám to co se mi děje, protože mne to má k něčemu dovést. V podstatě jsem vždy vděčná za to, co se mi děje. Věděla jsem, že se něco chystá a já budu toho součástí.

uzdrav se z autopatiiPak jsem potkala Veroniku autopatickou poradkyni. Darovala mi knížku od pana Čehovského UZDRAV SE S AUTOPATIÍ a já poctivě studovala. 6.3 jsem si vyrobila svůj první preparát ze 3l vody a dechu. Hned na druhý den jsem pocítila velkou úlevu a zlepšení, trvalo to 3 dny. Pak zas zhoršení, tu dobu mezi aplikacemi preparátu procítí každý sám. Účinek preparátu začne klesat, pak je potřeba udělat další ředění a tak se postupuje s přidáváním litrů vody až do úplného uzdravení. Můžou se ozvat i staré nemoci a problémy na které jste dávno zapomněli. U mne to byla slabá bolest vaječníků, příležitostné pocení a jeden malý vřídek na hrudi. Průchod má každý podle toho jak dlouho je nemocen a jakou má vitalitu. Reverzní symptomy nejsou tak silné jako nemoc samotná, popřípadě nejsou vůbec. K dnešnímu dni u mne nastalo 50% zlepšení stavu kůže. Všechny informace najdete v knize, ve videích, na stránkách, na kurzech.

Autopatie přichází k tomu kdo je připraven. Připraven nést odpovědnost za své zdraví sám. Autopatický poradce může bydlet hneď vedle vás a vy se o autopatii nikdy nedozvíte. Když ale tahle metoda s vámi zarezonuje uvidíte a pocítíte její velikou sílu, vtáhne vás do sebe a vy nemůžete odolat 🙂  . Každý ví a cítí co je pro něho v tuto dobu správné.

Doporučuji ke shlédnutí video, kde se dozvíte více

Přeji mnoho štěstí a zdraví, mnoho krásného uvědomění a pochopení
S Láskou Lucia

PS: O pokračování v uzdravování se vám určitě zas napíšu. 🙂

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *