Výstavba Hobitího domečku

Výstavba Hobitího domečku

6.10.2016 Novinky z Mista v srdci 0

hobiti-domecek-v-miste-v-srdci-mAktuálně pracujeme na naplnění vize „hobitího domečku“. Domeček, jenž si zachová krásu a esenci vzhledu hobitích domečků tak jak jej známe z filmu či fotek, ale zároveň bude plně funkční pro bydlení, postaven nejen z přírodních ale i moderních technologií. 

Průkopnická kombinace přírodních materiálů a moderních technologií
Dnes se staví buď stavby z nejnovějších moderních materiálů, nebo na druhou stranu se lidé vrací úplně k přírodě, tedy slaměné či hliněné domy. Rozhodli jsme se využít z obou světů to nejlepší a postavit cenově dostupný, krásný hobití domeček díky kombinaci materiálů s obou světů. Časem plánujeme koncipovat ho jako nezávislí ostrovní dům

Stavíme to nejen pro sebe, ale i jako inspiraci a online návod pro ostatní
Při výstavbě této originální stavby máme dva cíle. První je využít ho pro nás a naší rodinu k celoročnímu bydlení. Spousta lidi když vidí krásné hobití domečky na internetu, tak říká: „super to bych chtěl také 🙂 Jenže jak na to? Kolik to může stát ?“ Krásné obrázky jsou jedna věc, avšak realita, aneb jak na to je věc druhá. Z toho důvodu jako možnou inspiraci a podrobný návod z průběhu výstavby hobitího domečku pro vás, stavbu dokumentujeme a vy ji můžete sledovat, inspirovat se a zapojit do její výstavby či si postavit domeček svůj.

Dokumentace a video reportáže z výstavby domečku najdete zde.
Chcete se zapojit do výstavby, inspirovat se a naučit nové věcí? pak zanechte email zde.
napíšu vám

Vize venkovního vzhledu domečku – obraz z Galerie obrazů od Lucie
Takhle nějak jsem dostal zadání od Lucie, že by si přála výsledný vzhled 🙂 Další obrazy Lucie najdete v její galerii zde.

hobiti-domecek-v-miste-v-srdci

Jak vzniká sen a vize Hobitího domečku?
Jednoduše 🙂 Našli jsme na internetu spoustu pěkných fotek – viz níže, z nich si vybrali to co se nám nejvíce líbí a to postavíme… Ve skutečnosti si to pak budete moci prohlédnout na vlastní oči v místě v srdci.

nas-obyvak-okno

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA
koupelna
okno pristresek sedacka vrchlik

 

 

detsky-pokojicek

kuchyne-v-domecku

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *