Terapie svépomocnou čistící technikou

Existují dva způsoby jak můžeme prožívat svůj život. Ze vzpomínek nebo z inspirace, která přichází od Božství, Stvořitele, Vesmíru,…. ( dejte název jaký cítíte). Vzpomínky které nás rozjitří poukazují na rezistenci-odpor k životním situacím, které jsme prožili. Nazveme jej neg.programem, který dál řídí náš život a my jednáme pod tímto programem nesvobodně pod nábojem emocí. Když je daná záležitost (vzpomínka) v přijetí v Lásce takzvaně čistá jednáme svobodně, z ticha , které vzniká v našem nitru.

Milí naši přátelé, prošla jsem si mnoha směry a čistícími technikami, abych pochopila ,že vše co se děje kolem mne je ve mně. Jenomže vše se neustále mění . Právě ve chvíli když máte pocit, že jste zvládli svůj život , vymkne se vám z rukou. Díky tomu můžeme nacházet co ještě není v Lásce. Nic sobě nepřivlastňuji vše se děje skrze mne, zkoušela jsem na sobě, pozorovala svoje okolí. Čistila u masáží které dělám. Neexistuje nic vně. Vše je uvnitř nás . Kdo hledá venku ten sní ,kdo hledá uvnitř sebe ten se probouzí. Celý svět je naše realita prožívaná uvnitř sebe. Skutečnost je taková, že terapeut uzdravuje sám sebe a očištuje program, který vidí u svého klienta. Člověk který přichází na terapii je zrcadlem. To co zažívá on, je i můj prožitek. Proto je důležité abych lidi milovala převzala odpovědnost za realitu, která se mi před očima promítá a čistila s vámi. Láska pomáhá vymazat, vyčistit program (vzpomínku), který se ve vašem životě spustil. Uvědomění naší vzájemné provázanosti je vstupem do duchovního světa.

Pomocí metody Ruš a Ho oponopono neustále očišťuji všechny své myšlenky a vzpomínky.  Zjistila jsem ,že spojení metod je mnohem účinější a rychlejší. Toto nabízím i klientům, kteří přichází nejlépe v rozjitřeném stavu to se nám pak lépe hledá 🙂 kde poprvé tento program vznikl. Nacházíme pomocí emocí, tělesných projevů, myšlenku která to spustila, tu pak následně přijímáme. Vše se děje společně, jsem s vámi, jsme jedním, a jdeme za jedním cílem očistit své nitro ,aby realita, která se nám pak v životech odehrává nebyla pod nábojem nepřijetí. Mnoho mi objasnilo učení Kabaly, přišlo pochopení, pochopení obou metod jak vzájemně fungují a přoč. První je pochopení, že to co se děje s vámi se děje ve mně. Druhý je pokus o altruismus, sjednocení, pomoc svému příteli je to záměr odevzdat přijaté informace, energii dál. Třetí je ,že když mluvím ,nebo přemýšlím o vás jsem to já. Takhle se člověk poznává nejlépe, když popisuje okolí a  lidi mluví o sobě samém, je to popis reality jeho nitra. Jak to mám v sobě tak popisuji svět, který vnímám pěti smysly.

Jak čištění probíhá?

Pracuji v pyramidě v krásném přírodním prostředí, útulno a teploučko. Bylinkový čaj nebo voda na pití. Po seznámení se s metodami obvykle nastane hluboké pochopení a odevzdání. Už to je moment kdy se hodně rezistencí ,napětí uvolní. Probereme problém nejakutnější ten bývá obvykle nejvíc jitřen. Všechno si zapíšu a začneme společně čistit, neboli přijímat to co je v rezistenci. Já jako terapeut v té chvíli prosím Lásku, aby ve mně vyléčila všechny chybné vzorce, které způsobili problém mne i klientovy, prosím o odpuštění. Odezvou na terapeutovo pokání a prosbu o odpuštění je tajemný proces přeměny chybných myšlenkových vzorců. V průběhu takového léčení Láska nejprve zneutralizuje myšlenky, emoce, které program způsobili jedná se o zlost ,strach, vztek, výčitky, zmatek….atd. V další fázi uvolní tyto neutralizované energie z mysli a zanechá ji ve stavu prázdného nic a čiré svobody.

Každý si neseme více či méně negací do života, jeden čistí rychleji jiný (co je zas pod programem ) pomaleji. Každému se ale  uleví 🙂

Terapie trvá zhruba 2-3 hodiny.

Co vám mohu ještě nabídnout je masážní terapie, tam se toho tolik nenamluví, tělo je léčeno světlem dlaní a pracuji aktivněji já, vy jste pasivnější.

Jestli se chcete aktivněji podílet a jste rozhodnuti řešit svoje problémy tak je svépomocná technika ,kterou se i naučíte pro vás. Důležité je opravdu vaše rozhodnutí vyřešit to, když jde člověk s tím ,“ že to teda vyzkouší….“ záměr tak trochu pokulhává, pak i čištění je takové. Když v tom máte jasno a třeba si řeknete , “ tak a s tímhle já už se domů nevrátím a ted tu a tady to najde řešení, přijetí a ve mne zůstane krásný čistý prostor pro nové myšlenky a inspirace “ tak takto to funguje mnohem lépe 🙂

Cena je 400,- kč na hodinu, pode Vaší spokojenosti.

Doporučení, nebrat psychofarmaka, nepít alkohol, nejíst maso, Vaše mysl by neměla být zatížena, tělo unaveno vlivem těžkého jídla, pití. Mnohem lépe se pracuje, když to dodržíte 🙂 .

Miluji Vás a děkuji,

děkuji, že jste v mém světě, těším se na Vás

S láskou Lucia