Nastoupení na duchovní cestu učením KABALY při pobytu ve tmě

Pobyt ve tmě, naprostém klidu a soustředění se na sebe sama, poskytuje nejen možnost hledat odpovědi na otázky jenž vás v životě aktuálně zajímají, ale můžete tento čas využít na cestu, na niž se dříve nebo později vydají všichni.

Studium-KABALY-při-pobytu-ve-tmě-terapie tmouJe to cesta opravdového duchovní rozvoje jedince, tedy cesta k nalezeni stvořitele – boha, neboli pochopení a splynutí s celou realitou, jenž nazýváme osvícením. Na tuto cestu máme k dispozici učení KABALA.

Máte-li pocit, že hledáte odpovědi na otázky typu: “ Kdo jste, kam v životě směřujete, nebo hledáte-li boha či osvícení“, pak vám nabízím možnost využít pobyt či jeho jakoukoliv část ke studiu KABALY.

Jak probíhá studium KABALY při pobytu ve tmě

Mám pro vás připraveno několik audio knih o KABALE, které podle vaší duchovní připravenosti můžete v průběhu pobytu poslouchat. Následně po poslechu audio knih, jsem vám každý den k dispozici v rámci sdílení, kdy můžeme tuto filosofii společně probírat a mohu vám zodpovědět vaše otázky.

Než nastoupíte na pobyt ve tmě

Doporučuji stáhnout si eBook Kabala pro začátečníky od Michaela Laitmana zde a pročíst tyto základní informace. Více o Kabale najdete zde na blogu.

Po pobytu ve tmě – Kurz Odhalená Kabala

Tento kurz je pro vás připraven při pobytu ve tmě jako audio nahrávka. Po pobytu ve tmě si ho často žádáte ke stažení, což i doporučuji opakovaně ho poslouchat. Můžete on-line na youtube.com zde. Nebo možnost stažení v MP3 zde.

Další zdroje ke studiu Kabaly

Pokud vás Kabala zaujala a chcete se ji hlouběji věnovat, zde naleznete materiály a knihy jenž studuji.