Strava při pobytu ve tmě

Jídlo při pobytu ve tmě na jeden den
1. miska s ovocem
2. miska se zeleninou
3. chleba s vegetariánskou pomazánkou, sýrem, vajíčkem, humusem či šunkou
4. teple vegetariánské či veganské jídlo

Vegetariánské či veganské jídlo dovážíme z Prostějova z jedné nejlepších  vegetariánských restaturací v České republice: „Koza zůstala celá – vice o ní zde„. Jídlo je skvělé máte se opravdu na co těšit.

Výběr jídla
Každý den dle vaší aktuální potřeby ve tmě si řeknete co budete chtít na druhý den zajistit pouze výběrem z výše uvedené nabídky. Jídlo nepřipravujeme, nevaříme ale kupujeme z uvedené specializované restaurace, takže není možné dělat jiné úpravy, než si říct kolik a jakého ovoce či zeleniny, nebo zvolit jakou přílohu k chlebíkům viz bod 3.

Jídlo je bez jakékoliv přirážky
Cena stravy není zahrnuta v pobytu ve tmě. Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Platíte tedy pouze to co jste si objednali bez jakékoliv přirážky. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca 250 kč na den.

Štávy smoothies, čaje a kávy
Kafe či čaj v termosce vám rádi připravíme, stačí říct. Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale opět vám je rádi ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

Ovoce a zelenina
Jezdíme nakupovat čerstvé ovoce a zeleninu do Lídlu.

Restaurace Koza zůstala celá
Každý den vám vybereme nějaké jídlo z této restaurace – není možné si ho vybírat předem, vybíráme samozřejmě každý den něco jiného aby jste byli spokojeni, takže vás čeká vždy překvapení ve tmě. Koza zůstala celá – vice o ní zde

Jak a kdy jídlo dostanete
Jídlo vám nosíme jednou denně vše dohromady na celý den. Pobyt ve tmě začíná v sobotu v 15:00 a končí v sobotu 9:00. Jídlo zajišťujeme a přineseme vám až od neděle a včetně ní. To znamená, že na sobotu kdy přijíždíte si vemte jídlo sebou. Poslední celodenní jídlo vám dáme v pátek. Na konci pobytu v sobotu již jídlo nechystáme. Na vyžádání vám na snídaní zajistíme ovoce či chleba s pomazánkou.

Máte den na víc po pobytu ve tmě v pyramidce?
Pokud využijete dárek pobyt ve tmě v pyramidce tedy den na víc a budete u nás i sobotu po pobytu, na vyžádání vám připravíme lehčí stravu – ovoce, zeleninu, chleba a pomazánku – teplé jídlo v sobotu nejsme schopni zajistit – restaurace Koza je uzavřena.

Zvažte zda je naše nabídka jídla pro vás vhodná
Nejsme stravovací zařízení a specializujeme se pouze na pobyt ve tmě. Proto jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme pro vás viz výše přesný popis skladby. Rádi vám v obchodě koupíme co si budete přát, upravíme dle daného výběru jídlo z Kozy, máte-li nějaké omezení, někdo nechce chce bez lepku, někdo nejí to či ono – tyto úpravy nejsou problém a rádi je uděláme.

Nejsme ale schopni vám vařit, či chystat jiné speciální stravy. Proto prosím detailně si pročtěte tuto stránku s nabídkou a formou přípravy stravy, aby nedošlo při pobytu k nedorozumění, že budete požadovat nějakou přípravu jídla, kterou nejsme schopni zajistit.

99 lidí ze 100 můžeme říci, jsou nadšeni z jídla ve tmě formou jenž připravujeme, proto zvažte zda vám to takto stačí, pokud ne, raději se podívejte po pobytu ve tmě jinde, ať pak nejste zklamání.

Pojďme se podívat do restaurace na připravené jídlo a děkovný dopis od jednoho z účastníku po pobytu ve tmě