Strava při pobytu ve tmě

Jídlo při pobytu ve tmě na jeden den
1. miska s ovocem
2. miska se zeleninou
3. chleba s vegetariánskou pomazánkou, sýrem, vajíčkem, humusem či šunkou
4. teple vegetariánské či veganské jídlo

Vegetariánské či veganské jídlo dovážíme z Prostějova z jedné nejlepších  vegetariánských restaturací v České republice: „Koza zůstala celá – vice o ní zde„. Jídlo je skvělé máte se opravdu na co těšit.

Výběr jídla
Každý den dle vaší aktuální potřeby ve tmě si řeknete co budete chtít na druhý den zajistit pouze výběrem z výše uvedené nabídky. Jídlo nepřipravujeme, nevaříme ale kupujeme z uvedené specializované restaurace, takže není možné dělat jiné úpravy, než si říct kolik a jakého ovoce či zeleniny, nebo zvolit jakou přílohu k chlebíkům viz bod 3.

Jídlo je bez jakékoliv přirážky
Cena stravy není zahrnuta v pobytu ve tmě. Na konci pobytu vám předložíme k proplacení lístky z obchodu a restaurace. Platíte tedy pouze to co jste si objednali bez jakékoliv přirážky. Cena kompletní celodenní stravy vychází cca 250 kč na den.

Štávy smoothies, čaje a kávy
Kafe či čaj v termosce vám rádi připravíme, stačí říct. Ovocné či zeleninové šťávy nebo smoothies nepřipravujeme, ale opět vám je rádi ve zdravé výživě zakoupíme a do tmy přineseme.

Ovoce a zelenina
Jezdíme nakupovat čerstvé ovoce a zeleninu do Lídlu.

Restaurace Koza zůstala celá
Každý den vám vybereme nějaké jídlo z této restaurace – není možné si ho vybírat předem, vybíráme samozřejmě každý den něco jiného aby jste byli spokojeni, takže vás čeká vždy překvapení ve tmě. Koza zůstala celá – vice o ní zde

Jak a kdy jídlo dostanete
Jídlo vám nosíme jednou denně vše dohromady na celý den. Pobyt ve tmě začíná v sobotu v 15:00 a končí v sobotu 9:00. Jídlo zajišťujeme a přineseme vám až od neděle a včetně ní. To znamená, že na sobotu kdy přijíždíte si vemte jídlo sebou. Poslední celodenní jídlo vám dáme v pátek. Na konci pobytu v sobotu již jídlo nechystáme. Na vyžádání vám na snídaní zajistíme ovoce či chleba s pomazánkou.

Máte den na víc po pobytu ve tmě v pyramidce?
Pokud využijete dárek pobyt ve tmě v pyramidce tedy den na víc a budete u nás i sobotu po pobytu, na vyžádání vám připravíme lehčí stravu – ovoce, zeleninu, chleba a pomazánku – teplé jídlo v sobotu nejsme schopni zajistit – restaurace Koza je uzavřena.

Zvažte zda je naše nabídka jídla pro vás vhodná
Nejsme stravovací zařízení a specializujeme se pouze na pobyt ve tmě. Proto jídlo dovážíme z uvedené restaurace a pak nakupujeme pro vás viz výše přesný popis skladby. Rádi vám v obchodě koupíme co si budete přát, upravíme dle daného výběru jídlo z Kozy, máte-li nějaké omezení, někdo nechce chce bez lepku, někdo nejí to či ono – tyto úpravy nejsou problém a rádi je uděláme.

Nejsme ale schopni vám vařit, či chystat jiné speciální stravy. Proto prosím detailně si pročtěte tuto stránku s nabídkou a formou přípravy stravy, aby nedošlo při pobytu k nedorozumění, že budete požadovat nějakou přípravu jídla, kterou nejsme schopni zajistit.

99 lidí ze 100 můžeme říci, jsou nadšeni z jídla ve tmě formou jenž připravujeme, proto zvažte zda vám to takto stačí, pokud ne, raději se podívejte po pobytu ve tmě jinde, ať pak nejste zklamání.

Ukázky menu a jídel z Restaurace Koza zůstala celá