Stavíme Abrahámův přístřešek – hledáme tesaře a pomocníky

Stavíme Abrahámův přístřešek – hledáme tesaře a pomocníky

11.6.2018 Budování Místa v srdci 1

Přátelé, máme tu takovou rychlou akci, na kterou hledáme aktuálně pomoc – tesaře a pomocníky. 

Nejprve informace – Jak to vypadá s Pyramidou sjednocení
V Místě v srdci plánujeme výstavbu velké Pyramidy Sjednocení, tedy místa setkání a podpory duchovního rozvoje. Téměř po dvou letech vyřizování projektů a stavebních povolení to vypadá, že se blížíme ke konci a do tří měsíců bychom měli mít povolení a začít s výstavbou. Pokud vše půjde dobře a podaří se nám zajistit hlavně finance tak v průběhů tří let by mohla být pyramida hotova a funkční. Více informací o pyramidě sjednocení najdete zde.


Proč stavíme a k čemu bude sloužit Abrahámův přístřešek
Než bude ale pyramida postavena, potřebujeme pro její vybudování zázemí při stavbě a hlavně chceme začít již dříve než za dva či tři roky dělat setkání k duchovní výuce moudrosti Kabaly. Zkrátka potřebujeme zázemí, místo kde se setká více lidí a nebude nám pršet na hlavu. Proto postavíme přístřešek jenž bude vypadat přibližně jako altán na obrázku o ploše cca 25 metrů čtverečních a z části ho obložíme dřevem, takže to bude v podstatě krytá místnost – místnost na setkání v Místě v srdci, jenž nám v tuto chvíli chybí.

Víte proč zrovna název Abrahámův přístřešek?
Praotec Abrahám, jako první dosáhl celku reality, tedy odkryl fungování principu přírody čili stvořitele. Žil ve svém stanu na předměstí Babylonu, kde přijmal pocestné aby jim předal tuto moudrost Kabaly, tedy moudrost o smyslu a cíli života. Protože tyto setkání plánujeme, zvolil jsem tento název.

Pomoc s výstavbou a podpora
Je to rychlá akce a hrubá stavba musí být dokončena do 22.6.2018.  Počítám stím, že další dokončovací práce pak budou probíhat další měsíc. Zejména v tomto období tedy od 12.6 do 22.6. hledáme hlavně šikovného tesaře, jenž by nám s hrubou stavbou mohl pomoci. Můžete přijet fyzicky pomoci, ikdyž nejste tesaři či ze dřevem neumíte, pomocných prací bude okolo dost.

Pokud vás projekt zaujal a nemůžete přijet pomoci fyzicky, můžete podpořit výstavbu Abrahamova přístřešku finančně darem na účet 2600776215/2010. Rozpočet na stavbu je cca 60 000kč.

Děkujeme za zvážení podpory a o výsledku naší práce se můžete pak přesvědčit osobně na některém ze setkání, jenž ještě letos v Místě v srdci proběhnou.

Zájemci o pomoc pište prosím na vladimir.bohm@gmail.com
s pozdravem Vladimír

One Response

  1. […] necelé dva měsíce, co jsme se rozhodli pro stavbu „Abrahámova přístřešku“ viz článek zde. Tedy místa, kde budou probíhat setkání k předání Moudrosti Kabaly, než se postaví […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *