volne-terminy-pro-pobyt-ve-tmeVolné termíny a rezervace

Přihlášením k rezervačnímu systému zde, získáte přístup k volným termínům pro pobyt ve tmě s možností online rezervace. Dozvíte se také detailní informace o provedení jednotlivých chatek a cenách jejich pronájmu.

na pobyt ve tme na posledni chviliDo tmy bez čekání na poslední chvílí

Aktuálně není žádný volný termín na poslední chvili.

Stává se, že se občas uvolní termín, či někdo skončí dříve. V tom případě můžete rychle a bez čekání nastoupit na pobyty většinou v délce 3 až 7 dní.
Přihlášením k zasílání volných termínů na email zde (ponechte zaškrtnuto „Zasílat emaily do tmy na poslední chvíli“) vždy dostanete o této možnosti email. Kdo nejrychleji odpoví na volný termín, ten pak může nastoupit.

rezervace pobytu ve tme

Jak rezervovat dlouhodobé pobyty

Jste-li rozhodnuti pro pobyt v délce 8 a více dní, začněte prosím přihlášením k rezervačnímu systému zde. Po schválení přístupu, získáte informace o provedení jednotlivých chatek, cenách jejich pronájmu a on-line uvidíte volné termíny. V rámci volných termínů si vyberete vám vyhovující a pošlete mi ho prosím na email vladimir.bohm@gmail.com. Následně vám vytvořím rezervaci.

Opakované zaslání přístupu do rezervačního systému
Registrovali jste se již, ale ztratili jste link do rezervačního systému pro pobyt ve tmě? Pak jednoduše klikněte zde – vložte email a zašleme vám přístup znovu.