Relaxační masáž s hrou na tibetskou mísu a zvonkohry

Milí přátelé Místa v srdci. Připravila jsem pro Vás relaxační variantu masáže. Jedná se o příjemnou uvolňující masáž zad, krku a uší která bude trvat cca 1 hodinu.  Z mojí strany proběhne myšlenkovou formou komunikace s Vámi, s Vaším tělem a prosba za Vaše uvolnění těla i mysli.
Po masáži fyzického těla, oslovíme i Vaši duši, Vaši buněčnou paměť ať si společně vzpomeneme kdo jsme ve svém nitru. Použiji k tomu tibetskou mísu a dvě zvonkohry jménem Slunce a Soumrak, které si vzájemně povídají. Tyto nástroje mají komunikační schopnost. Jejich vibrace patří mezi jedny z nejvyšších, takže Vás vezmou na chvíli sebou do jejich světa. Hraní na nástroje trvá cca 15 min. Následuje odpočinek na lehátku dle Vašeho uvážení. Poznáte léčivou schopnost pyramidy, přírody tónů.

Představení masáže a zvuky, jenž vás mohou hýčkat ve videu zde

Jak se objednat

Další informace jak se připravit, jaká je cena za masáž a také to, jak přínos mojí práce hodnoti ti, jenž si ji vyzkoušeli se dozvíte zde.

Dárkový poukaz na masáž

darkovy poukaz awakening masaz mChcete potešit svojich priateľov, alebo svojich najbližších? Hľadáte vhodný darček k narodeninám, vianociam? Darujte zážitok masážnej terapie, ktorá pomože nielen k oddychu a relaxácii, ale pomože k duchovnému prebudeniu. Je pre tých čo hľadajú pomoc a pochopenie svojich životných udalostí. Informace k poukazu tu.

Těším se na Vaši přítomnost a spolupráci. S láskou a úctou Lucia 😀 Více o mně se dozvíte zde