Pyramida Sjednocení

Místo pro duchovní rozvoj a místo setkání to je záměr a realizace stavby Pyramidy Sjednocení. Pyramida ve tvaru Cheopsovi bude mít rozměry 19 x 19 metrů a na výšku cca 13 metrů. Vzhledově celoskleněná jako pyramida ve Francii v Louvru. Co vše bude Pyramida Sjednocení obsahovat a k jakému účelu se dozvíte níže.

Výuka a studium Kabaly

V prvním patře bude studovna, kde bude probíhat každodenní výuka moudrosti Kabaly, kurzy a video přenosy lekcí ze zahraničí. Budeme podporovat pobyty pro duchovní studium, vytvoření studujících skupin tzv. desítek a jejich fyzické setkávání – propojení v České republice.

Místo setkání a odpočinku

Místem v srdci díky pobytům ve tmě a setkáním za účelem duchovního rozvoje prochází hodně lidí. Chceme vám nabídnout místo pro vzájemné setkání,  propojení, sdílení a odpočinek zároveň. Budete moci přijet na setkání s přáteli z Místa v srdci, odpočinout si, strávit dovolenou a propojit se stejně naladěnými lidmi, jenž jdou vědomě po cestě duchovního rozvoje – cestě ke stvořiteli. První patro bude obsahovat kompletní sociální zázemí, wc, sprchy a kuchyni pro přípravu jídla. Druhé patro bude řešeno jako velký open space pro společná setkání a spaní.

Chatka Elementu Ohně pro pobyt ve tmě

V Místě v srdci máme unikátní stavby – chatky pro terapii tmou dle jednotlivých přírodních elementů. Chatka elementu Země, Vody a Vzduchu + chatka poustevna Strom života. Slovo Pyramida z řeckého značení pyros je v překladu „Oheň“. Proto uvnitř Pyramidy Sjednocení postavíme další malou pyramidu ve tvaru Cheopsovi, jako vnitřní nezávislou stavbu – chatku Elementu Ohně pro Pobyt ve tmě. Bude se jednat o speciální zvukově odizolovanou a energeticky výjimečnou svatyni pro terapii tmou.

Energetická Tajná místnost v podzemí – zvukotěsná pro krátkodobý pobyt ve tmě či světelnou lázni

Pokud pracujete s energiemi, či chcete vyzkoušet pyramidální energii budete mít dvě možnosti. V prvním patře v tzv. těžišti v jedné třetině výšky pyramidy od podstavy se nachází tzv. „faraonova místnost“ se silnou pyramidální energií. Dle Hermetického zákonu „Jak na hoře tak i dole“ bude v hloubce pět metrů pod povrchem ve skále vytesána energetická místnost jenž bude využívat tzv. odrazu energie a vy budete v této místnosti pobývat nikým nerušní odpočívat či meditovat.

Unikátní vlastnost bude speciální konstrukce této místnosti do kulata a její téměř dokonalá zvukotěsná izolace, jenž umožní být v místnosti v téměř absolutním tichu.

Další možnost využití této místnosti je krátkodobí pobyt ve tmě na vyzkoušení. Pokud budete chtít vyzkoušet terapii tmou v rozsahu 1 až 24 hodin, bude právě tato místnost určena na tento krátký zkušenní pobyt.

Opakem pobytu ve tmě, není jak by se mohlo zdát pobyt na světle, ale pobyt v tzv. světelných lázních. Upřímně nemáme zkušenost s tímto pobytem, ale v zahraničí jsou speciální tzv. „ligths rooms“, tedy světelné místnosti nazývané světelné lázně, kdy je místnost „zalita“ rovnoměrným světlem a lidé v ní takto relaxuji. Když už budeme stavět tak technologicky náročnou stavbu, říkám si proč to nevyzkoušet a nepřipravit vám i tuto možnost.

Proč tajná místnost? to pochopíte 🙂 neb budete muset nejen najít vchod do tajné chodby a úzkým tunelem se po čtyřech do místnosti dostat, ale hlavně…  Nezapomeňte, že každá pyramida má a i postupně vydává svá tajemství a s Pyramidou Sjednocení tomu nebude jinak… zkrátka máte se na co těšit…

Zaujala vás tato vize? podpořte ji

Pyramida Sjednoceni bude mít obrovský přínos pro podporu duchovní rozvoje. Pokud si uvědomujete přínos výše uvedených záměrů jenž realizujeme, rezonují s vámi a můžete-li výstavbu pyramidy podpořit, ať již finančně či fyzickou pomocí, děkujeme vám předem za zvážení této podpory.

Rámcový rozpočet na pyramidu je cca 8 – 10 milionů Kč, takže každá i malá pomoc má velký význam. Více o možnosti podpory píšeme zde.

Jak pracujeme v čase na realizaci myšlenky

2013  Vize pyramidy

plan-stavby-pyramidy1

2014 – koupě pozemku
Koupili jsme druhý pozemek pro Místo v srdci, tedy místo pro pyramidu.

2015 – Nedůležitější je začít
V roce 2015 jsme zaměřili a vytyčili místo pro pyramidu. Tvoření tedy začalo, vše ostatní postupně přijde.
misto pro pyramidu

2016 – 2017 Povolení, Projektové práce a výstavba oplocení
Z nákresů tužkou a obrazů vizí jenž o pyramidě mám se tvoří první projektové plány pro výstavbu pyramidy. Začínáme také vyřizovat všechna stavební povolení a změnu územního plánu pro výstavbu pyramidy.

Výstavba oplocení okolo pozemku
nove oploceni mista v srdci