Pyramida sjednocení

Pracujeme na výstavbě velké pyramidy ve tvaru Cheopsovi a poměru k ní přibližně 1:15. Pyramida bude mít rozměry cca 15 x 15 metrů a na výšku cca 10 metrů. Bude obsahovat sociální zázemí, wc, sprchy, kuchyni, studovnu, v podzemi další malou pyramidu – chatku Elementu Ohně pro Pobyt ve tmě, open space pro setkání a pobyty, přespání. S jakým záměrem a proč stavíme pyramidu:

Výuka a studium Kabaly

V pyramidě bude studovna, kde bude probíhat každodení výuka moudrosti Kabaly díky videopřenosům se zahraničí. Budeme podporovat pobyty pro studium, vytvoření studujících skupin a jejich fyzické setkávání – propojení v České republice.

Místo setkání a odpočinku

Místem v srdci díky pobytům ve tmě a setkáním za účelem duchovního rozvoje prochází hodně lidí. Chceme vám nabídnout místo pro vzájemné setkání,  propojení, sdílení a odpočinek zároveń. Budete moci přijet na setkání, odpočinout si, strávit dovolenou a propojit se stejně naladěnými lidmi, jenž jdou vědomě po cestě duchovního rozvoje – cestě ke stvořiteli.

Zaujala vás tato vize a mohli by jste ji podpořit?
pomoci tak nám všem na cestě duchovního vývoje. Děkujeme za jakoukoliv pomoc při realizaci této myšlenky. Jak podpořit výstavbu a co potřebujeme píšeme zde.

Jak pracujeme v čase na realizaci myšlenky

2013  Vize pyramidy

plan-stavby-pyramidy1

2014 – koupě pozemku
Koupili jsme druhý pozemek pro Místo v srdci, tedy místo pro pyramidu.

2015 – Nedůležitější je začít
V roce 2015 jsme zaměřili a vytyčili místo pro pyramidu. Tvoření tedy začalo, vše ostatní postupně přijde.
misto pro pyramidu

2016 – Povolení, Projektové práce a výstavba oplocení
Z nákresů tužkou a obrazů vizí jenž o pyramidě mám se voří první projektové plány pro výstavbu pyramidy. Začínáme také vyřizovat všechna stavební povolení a změnu územního plánu pro výstavbu pyramidy.
Prvni plany pyramidy Mista v srdci

Zahajujeme výstavbu oplocení okolo pozemku
nove oploceni mista v srdci