Pyramida Sjednocení

Místo pro duchovní rozvoj a místo setkání to je záměr a realizace stavby Pyramidy Sjednocení.

Pyramida ve tvaru Cheopsovi bude mít rozměry 19 x 19 metrů a na výšku cca 13 metrů. Vzhledově celoskleněná jako pyramida ve Francii v Louvru.

Výuka moudrosti Kabaly

V prvním patře bude studovna, kde bude probíhat každodenní výuka moudrosti Kabaly, kurzy a video přenosy lekcí ze zahraničí. Budeme podporovat pobyty pro duchovní studium, vytvoření studujících skupin tzv. desítek a jejich fyzické setkávání – propojení v České republice.

 learn more

Místo setkání

Chceme vám nabídnout místo pro vzájemné setkání,  propojení, sdílení vašeho duchovního posunu a odpočinek zároveň.  První patro bude obsahovat kompletní sociální zázemí, wc, sprchy a kuchyni pro přípravu jídla. Druhé patro bude řešeno jako velký open space pro společná setkání a spaní.

 learn more

Zvukotěsná místnost pro krátkodobý pobyt ve tmě na vyzkoušenou

V hloubce pět metrů pod povrchem země bude ve skále vytesána další speciální místnost pro krátkodobí pobyt ve tmě tzv. na vyzkoušení v rozsahu 1 až 12 hodin. Unikátní vlastnost bude spočívat ve speciální konstrukce této místnosti do kulata a její téměř dokonalá zvukotěsná izolace, jenž umožní být v místnosti v téměř absolutním tichu.

 learn more

Chatka Elementu Ohně pro pobyt ve tmě

V Místě v srdci máme unikátní stavby – chatky pro terapii tmou dle jednotlivých přírodních elementů. Chatka elementu Země, Vody a Vzduchu + chatka poustevna Strom života. Slovo Pyramida z řeckého značení pyros je v překladu „Oheň“. Proto uvnitř Pyramidy Sjednocení postavíme další malou pyramidu ve tvaru Cheopsovi, jako vnitřní nezávislou stavbu – chatku Elementu Ohně pro Pobyt ve tmě. Bude se jednat o speciální zvukově odizolovanou a energeticky výjimečnou svatyni pro terapii tmou.

 learn more

2015 – 2018

V průběhu tří let vzniklo desítky návrhu a několik studií, než jsme dali dohromady finální návrh.

Tři roky trvalo vyřídit desítky nejrůznějších stavebních povolení, vyjádření a schvalovaček.

Rok 2016

Čištění pozemku, stavba nového plotu.

Rok 2015

Návrh využití pozemku, vytýčení pyramidy, rozmístění ostatní staveb, jezírek a odpočinkové zóny.

2013 vize, sen, cíl…

Rok 2013 Vize a záměr realizace stavby pyramidy sjednocení na papíře. Jeden z prvních návrhů.

Rok  2014 Rok trvalo než se sehnal vhodný pozemek.

zaujala vás vize?

Podpořte výstavbu

Pyramida Sjednoceni bude mít přínos pro podporu duchovní rozvoje. Pokud si uvědomujete přínos výše uvedených záměrů jenž realizujeme, rezonují s vámi a můžete-li výstavbu pyramidy podpořit, ať již finančně či fyzickou pomocí, děkujeme vám předem za zvážení této podpory.
Rámcový rozpočet na pyramidu je cca 6 – 8 milionů Kč, takže každá i malá pomoc má velký význam. 

Jak a kde finančně podpořit výstavbu pyramidy