Zapojte se do budování – spolutvoření

Od roku 2013 každodenní prací naplňujeme záměr „vybudovat místo pro podporu duchovního rozvoje lidí“. Pokud s vámi rezonuje tento záměr a způsob, jakým ho naplňujeme, jste vítání. Přijeďte a zapojte se společně s námi do budování Místa v srdci.

Krásné práce, respektive možností jako tvořit je zde spousta. Jak pro muže tak i pro ženy. Od běžných zahradních prací, až po stavební činnosti. Přijeďte se inspirovat a budeme společně tvořit… Přitom určitě najdeme prostor pro společné sdílení témat jenž vás zajímají. Zveme vás nejen na společné tvoření prací, ale i na pobyt a relaxaci v Místě v srdci. Jestli budete tvořit, či relaxovat v léčivé pyramidce, meditovat v labyrintu, to je zcela na vás… Zkrátka pokud vás to co tvoříme zaujalo a chcete přijet jste ze srdce do Místa v srdci vítání.

Napište nám

Napište prosím na email vladimir.bohm@gmail.com, pár vět kdo jste a proč chcete přijet. Povím Vám, na čem se aktuálně pracuje a domluvíme se případně na termínu vašeho příjezdu.

Délka brigády

V rozsahu 1 až 7 dnů.

Informace k příjezdu

– brigády pouze na základě emailové dohody – sebou si vemte montérky či pracovní oblečení – přespat můžete  v léčivé pyramidce nebo v chatce – k dispozici je sociální zázemí, internet, elektrika – jídlo od nás obdržíte zdarma za pomoc.