Zapojte se do budování – spolutvoření

vladimir-bohm-prace-v-miste-v-srdciOd roku 2013 každodenní prací naplňujeme záměr „vybudovat místo pro podporu duchovního rozvoje lidí“. Pokud s vámi rezonuje tento záměr a způsob, jakým ho naplňujeme, jste vítání. Přijeďte a zapojte se společně s námi do budování Místa v srdci.

Krásné práce, respektive možností jako tvořit je zde spousta. Jak pro muže tak i pro ženy. Od běžných zahradních prací, až po stavební činnosti. Přijeďte se inspirovat a budeme společně tvořit… Přitom určitě najdeme prostor pro společné sdílení témat jenž vás zajímají. Zveme vás nejen na společné tvoření prací, ale i na pobyt a relaxaci v Místě v srdci. Jestli budete tvořit, či relaxovat v léčivé pyramidce, meditovat v labyrintu, to je zcela na vás… Zkrátka pokud vás to co tvoříme zaujalo a chcete přijet jste ze srdce do Místa v srdci vítání.

Pokud chcete přijet
Napište prosím na email vladimir.bohm@gmail.com, pár vět kdo jste a proč chcete přijet. Povím Vám, na čem se aktuálně pracuje a domluvíme se případně na termínu vašeho příjezdu.

Místo v srdci se nachází poblíže Prostějova. Přesnou adresu sdělím těm, kteří se rozhodnou přijet pomoci či na některé se setkání.

Info k příjezdu a průběhu
– vaše návštěva je možná pouze na základě předchozí emailové dohody
– sebou si vemte montérky či pracovní oblečení
– jídlo vám bezplatně zajistíme po celou dobu co se rozhodnete pomáhat
– přespat můžete v Místě v srdci v léčivé pyramidce, pokud je volná nebo ve staně
– k dispozici je sociální zařízení a elektrika
– má smysl přijet na dobu minimálně půl dne a déle

Pravidla pro pobyt v Místě v Srdci
Přátelé, vnímáme tento bohem nám svěřený prostor v tomto životě jako čisté místo pro setkání a umožnění rozvoje duchovního potenciálů nás lidí. Proto prosím dodržujte tyto pravidla v Místě v srdci se:

1. NEkouří
2. NEpije žádný alkohol
3. Mobilní telefon má vypnuté zvonění
4. Volání z mobilního telefonu u vstupní brány na pozemku, dále ne.

děkujeme za respektování a těšíme se na viděnou