Přijeďte na návštěvu a zapojte se do budování

vladimir-bohm-prace-v-miste-v-srdciTěší nás a děkujeme, že se s námi setkat. Návštěvy u nás přijímáme pouze a výhradně spolu tvořící, tedy že společně tvoříme a budujeme Místo v srdci co je aktuálně třeba.

Nezlobte se, ale návštěvy ve stylu, chci se podívat co je nového, co děláte, stavit se na kafe či na kus řeči, tak nefungujeme.

Máme poslání a to je třeba prací naplnit – a té je zde spousta. Od běžných zahradních prací, až po stavební činnost. Budeme společně budovat a určitě najdeme prostor pro povídání a sdílení na témata o kterých blogujeme zde či na www.VladimirBohm.cz a vás zajímají, či zodpovězení otázek jenž na nás máte.

Pokud chcete přijet
Napište prosím na email vladimir.bohm@gmail.com, pár vět kdo jste a proč chcete přijet. Povím Vám, na čem se aktuálně pracuje a domluvíme se případně na termínu vašeho příjezdu.

Místo v srdci se nachází poblíže Prostějova. Přesnou adresu sdělím těm, kteří se rozhodnou přijet pomoci či na některé se setkání.

Info k příjezdu a průběhu
– vaše návštěva je možná pouze na základě předchozí emailové dohody
– sebou si vemte montérky či pracovní oblečení
– jídlo na celou dobu co se rozhodnete pomáhat
– přespat můžete v Místě v srdci ve vlastním staně
– k dispozici je sociální zařízení a elektrika
– má smysl přijet na dobu minimálně půl dne, ne kratší

Pravidla pro pobyt v Místě v Srdci
Přátelé, vnímám tento bohem svěřený prostor v tomto životě jako čisté místo pro setkání a umožnění rozvoje duchovního potenciálů nás lidí. Proto prosím dodržujte tyto pravidla v Místě v srdci se:

1. NEkouří
2. NEpije žádný alkohol
3. Mobilní telefon má vypnuté zvonění
4. Volání z mobilního telefonu u vstupní brány na pozemku, dále ne.

děkuji a těšíme se na viděnou