Pobyty v ústraní

Přijďte si dokonale odpočinout

Pokud hledáte odpočinek, kde vás opravdu nikdo nebude rušit, místo které se nachází nachází v lese, ale zároveň blízko civilizace to je přesně Místo v srdci cca 10 km od Prostějova.

Nejen místo ale i péče

Pokud budete chtít můžete nerušeni strávit celý pobyt v odloučení. Nabízíme vám zajištění celodenní stravy, ať již vegetariánské čí RAW tedy živé.

Nejen péče, ale i duchovní podpora

Posláním místa v srdci je duchovní podpora vývoje člověka. Pokud k nám přijdete a budete chtít pomoci nasměrovat na vaší životní cestě, pomoci hledat řešení na problémy jenž vás v životě trápí, nabízíme vám sdílení a podporu k najití vaší cesty životem.

Vyberte si chatku dle elementu

Zcela nezávislé pasivni domečky na kraji lesa, jenž má každá svoji energii a kouzlo pro pobyt. Vyberte si dle pocitu a vybavení.

Chatka elementu Vody

V chatce je solná jeskyňka a v ni umístěna hydro masážní vířivá vanu. Relaxace ve vodě s kombinaci se solnou jeskyní má pozitivní přínos pro dýchání, neboť sůl zvyšuje tvorbu negativních iontů, jenž mají blahodárný vliv na člověka.


Video prohlídka chatky a rezervace

Chatka elementu Vzduchu

Na kraji u lesa, v mírném kopečku se tyčí na pilířích přibližně dva metry nad zemí. Ovívána větrem, zastíněna stromy z okolí vám poskytne krásnou energii pro pobyt ve tmě. Chatka je velmi prostorná a přizpůsobena pro pobyty páru ve tmě, je také vhodná pro všechny, kdo chtějí hodně cvičit a mít spoustu prostoru okolo sebe.


Video prohlídka chatky a rezervace

Chatka Poustevna Strom života

Plnohodnotná chatka – pasivní nezávislí domek pro pobyt ve tmě získal název díky myšlence a následné realizaci dostupnosti pouze studené vody, nikoliv teplé. Tedy chatka pro pravé poustevníky 🙂 Všechny další aspekty pohodlí jsou samozřejmě k dispozici.


Video prohlídka chatky a rezervace

Vladimir, Anka, ale hlavně Lucie

Pobytům v ústraní se věnuje Lucie, ale samozřejmě se potkáte i s Ankou a Vladimírem, budete-li si to přát…

Chcete si odpočnout v ústraní? Napište Lucii, napíše vám volné termín a ceny.