Moje zkušenost z kurzu metody ruš R1

Moje zkušenost z kurzu metody ruš R1

3.4.2017 Různé 0

Milí přátelé, ráda bych se s vámi podělila o prožitky a zázraky, které jsem zažila v Chytrově na základním kurzu Metody Ruš.

Manželé Nejedlý koupili pro tento účel hotel u vodní nádrže Chytrov. O krásách přírody bych mohla psát dlouho, je tam nádherně. Hotel zvelebují a z každého koutu tam na mne dýchla Láska s jakou tvoří toto místo.

Co mne vedlo na kurz Rušky? Můj zdravotní stav, ekzém který se objevil a trápil mne už na těle i na duši. Cítila jsem, že je spojen s dotykem a objeví se když se mi něco rozjitří. Nedokázala už jsem si na to sáhnout, cítila jsem, že je to hodně hluboko a potřebuji pomoc.

Na kurz přijeli lidé různě naladěni, z každého bylo cítit krásu kterou v sobě skrývá. Tak na mne působili na začátku kurzu. Naše milé lektorky a asistentky na mne působili čistě, hledala jsem ten správný výraz, abych pojmenovala jejich krásu.

Každý den byl darem, darem intenzivní práce na sobě. Lidé kteří jsou spojeni jedním velkým záměrem, očistit sebe od nábojů, od rezistencí, které nám brání abychom jsme prožívali šťastný život. Tyto náboje jsme každý den přijímali a proměňovali v Lásku. Dávali do pořádku vztahy sami v sobě, prosili o odpuštění a odpouštěli, tvořili lepší svět. Tím jak toto člověk v sobě promění, rozzáří se a miluje. Je schopen vidět, ne jenom očima, je schopen vidění hlubšího. Vidění, které naplňuje jeho bytost pochopením, všeho a všech, vrací do původního stavu, stavu z kterého jsme vzešli.

Byla jsem svědkem zázraku proměny víc jak 30 lidí, svědkem zázraku proměny své. Pochopila jsem, že čím víc dá v sobě člověk věcí do pořádku tím víc je schopen vidět milujícíma očima, uvidět srdcem. Metoda Karla Nejedlého, kterého všichni s Láskou oslovují Karlíčku, je opravdu rychlá cesta. Nejrychlejší jakou znám.

Ekzém je pryč, moje kůže je z 95% čistá, zas mi pomohl, zas díky němu velká proměna ve mně. Čištění podle návodu provozuji dál, těch 5% ekzému mi je ukazatelem, jakmile se mi něco zjitří, mám potřebu se škrábat, to je pro mne velká pomůcka vyznat se v mých negacích. I kdyby hlava chtěla něco ošálit, tělo a pocity to ukáží, na co je potřeba se zaměřit a proměnit v Lásku.

Moc Vám drazí přátelé tuto metodu doporučuji. Moc a s celého srdce pozdravuji naše skvělé lektorky -terapeutky Kristýnku a Martinku, asistentky Marcelku a Darinku.

Ve svém srdci už navždy nosím naší celou skvělou partu. Veliké díky patří manželům  Evičce a Karlíčkovi Nejedllým. Stvořiteli, za tuto možnost nápravy, těžko hledám slova díků,,,

děkuji, děkuji, děkuji Obímám a miluji Vás všechny. S Láskou Lucia

Více o Metode Ruš najdete zde na webu  www.metodarus.cz

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *