Modlit se za druhé

Modlit se za druhé

1.1.2017 Duchovní rozvoj 0

Drazí přátelé, už nějaký čas v sobě cítím ,že pomoci k léčení těla i duše u svých bližných můžu přispět. V malé pyramidě provádím, různé modlitby za přátele, kteří mne tam navštíví. Moc bych si přála malinko Vám nastínit jak můžete pomáhat.

Modlidba je žádost k Vyšší síle přírody ( Stvořiteli ) o pomoc. Když člověk pochopí, že modlit se pro sebe je další žádost dostávat pro sebe , bude se modlit za druhé. Vystoupí ze sebe , vystoupí ze svého Já kde se nachází, většinu bdělého stavu a napodobí vlastnost přírody (Stvořitele) pokusí se o pomoc svému bližnému, o dávání. Sám o sobě nedělá nic, myšlenky na modlidbu za druhé přicházejí díky touze pomáhat. Touhu do člověka vkládá Stvořitel. Díky modlidbě za druhé se děje změna ve vlastnostech člověka.

Jak se tedy modlit a žádat pro ostatní?

“ prosím ooo Stvořiteli světa, dej mojí Marunce dobrého muže a hodné děti “

Tak tohle je modlidba mého osobního egoistického chtění 🙂 . Je v ní popřeno, že cokoliv se Marunce stane je pro její vývoj dobré, že muž kterého já neuznám za dobrého, dobrý nebude, a děti , které já neuznám za hodné, nejsou hodné.

Jak tedy?

Naše společnost je ponořena do egoismu, to nás od sebe oddeluje. Pomoc přichází z touhy člověka po změně. Změna je vyjít ze svého egoismu a učit se milovat svého bližného jako sebe sama. U takové touhy ,nám je umožneno pochopení, že jenom jednota lidstva vcítení se do druhého ,pochopení pro každého i toho nejhoršího vraha, nás vyvede z osamocení. Z oddelenosti od vyšší duchovní síly přírody, vlastnosti dávání a Lásky. Jedině človek svými vlastnostmi přijímat pro sebe, narušuje rovnováhu v přírodě.

Moje modlidba zní : “ děkuji,,,,za vše co je nám dáno, prosím za zjednocení lidstva, za proměnu egoismu v bezpodmíněčnou lásku ke všemu stvoření. Prosím, za naši Jednotu.

Modlidba je každá touha, jestli toužíte po Lásce , vyproste lásku mezi námi.

Ze srdce Vám děkuji

Lucia

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *