Masáž při pobytu ve tmě

Masáž při pobytu ve tmě

1.4.2018 Duchovní rozvoj Pobyty ve tmě - terapie tmou 0

Drazí naši přátelé, ráda bych Vám sdělila novinku co pro vás dělám a popsala její průběh – Masáž při pobytu ve tmě. Dříve jsem masírovala obvykle jenom v naší malé pyramidě (více o masážích zde). Jednoho dne, když jsem musela odmítnout masáž pro nedostatek času v sobotu kdy do tmy nastupujete, přišla myšlenka začít masírovat ve tmě.

Od té doby jsem udělala několik dle vašich hodnocení krásných masáží ve všech chatičkách pro pobyt ve tmě. Masáž ve tmě je opravdu něco hlubokého. Nedá se moc dopředu naplánovat, protože se ve tmě člověk mění a neví jestli právě za pár dnů bude masáž chtít a jak bude tmu prožívat.

Vždy se tedy domlouváme takříkajíc skoro ze dne na den. Vzkaz a žádost o masáž mi vyřídí Anka nebo Vladimír. Následně za vámi mohu většinou hned druhý den přijít.

Váš pobyt  ve tmě to nijak nenaruší. Máme speciální ochranné brýle, které si dáte na oči po dobu než nachystám lehátko a vše potřebné. Vše tedy probíhá v absolutní tmě. V čem je rozdíl? Jedna z mnoha výhod je právě vynechání jednoho našeho smyslu – zraku. Co oči nevidí mysl nehodnotí – tím pádem neruší. Po vypnutí jednoho smyslového orgánu (očí) ty ostatní pracují o to více. Hmat – skrze ruce tělo více cítí, čich ocení vůně esenciálních olejů, sluch si odpočine u zvuku zvonkoher a tibetské mísy…

Toto je moje pozvání k masáži ve tmě. Vaše pozvání je mnohem důležitější, protože až pak se to může zrealizovat. Člověk dostává všeho v míře svého přání, i masáž a její účinky na Vás působí v míře přání změnit se, nebo uvolnit vše.  Je to o Vás a pro Vás. Pokud budete chtít se mnou hovořit či sdílet i to je možné abych vám odpověděla na otázky jenž vás ve tmě napadli či v běžném životě trápí.

Cena za masáž

Nejedná se o klasickou masáž, ale 2 – 3 hodinové setkání s konzultací a masáží. Cena je 1500 Kč.

Objednání se na masáž

Při nástupu na pobyt ve tmě se v Místě v srdci určitě potkáme, a bude prostor si popovídat jakou masáž potřebujete a dohodneme se, který den za váma na pobyt ve tmě přijdu.

Hodnocení od Wenyho, který absolvoval masáž při Terapii tmou vám napoví více…

„Těžko se seance s Lucií dají popsat ……. Znáte někoho, kdo by dokázal malému dítěti popsat chuť zralých, sladkých a voňavých jahod tak, aby přesně pochopilo a dokázalo si představit, jak jahody chutnají, aniž by ochutnalo jednu jedinou jahodu?   :-) :-D 8-)  To je fakt těžký

Žádná ze špičkových masáží ani těch nejlepších (sportovních) masérů se této úrovně nemůže dotknout, protože jsou zaměřené z 99% na fyzično, tedy na „pouhé“ uvolnění svalů, prokrvení tkáně, regeneraci apod., zatímco duše zůstává nepovšimnuta stranou a tiše pláče, aniž bychom si toho povšimli.

Seance s Lucií nemohu a nedokážu vnímat jako běžnou masáž, je to něco mnohem hlubšího, je to takové setkání dvou duší, které spolu komunikují na mnoha úrovních: smyslově a mimosmyslově. Napojují se na sebe přes dotyky, vůně olejíčků, nekonečnou hlubinu tmavého prostoru a obrovskou velikost vesmíru zároveň. Pokud člověk svou duši pozve (=dovolí si), aby si seanci užila stejně jako jeho svaly, klouby a kůže a je na tvou masáž správně naladěn (stejně jako jsi i ty naladěna), tak se to vše propojí a pak přicházejí silné přívaly oboustranně příjemných pocitů jak v duši, tak i ve fyzickém těle. Nastává dokonalá harmonie, mír, radost, energie, a hluboký vnitřní klid.“

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *